محموله سری زن تهرانی چه بود ؟!  -  در اروپا منتظرش بودند !

محموله سری زن تهرانی چه بود ؟! - در اروپا منتظرش بودند !

۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری زن مواد فروشی که قصد داشت بیش از ۱۰ کیلو تریاک را در پوشش بار تجاری به یکی از کشور‌های اروپائی منتقل کند خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ ضرغام آذین در این باره گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه زن مواد فروشی در جنوب پایتخت، پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. با آغاز تحقیقات ماموران پلیس با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و زیر نظر گرفتن فعالیت مجرمانه متهم متوجه شدند که متهم در پوشش بار تجاری و با شگرد جاسازی در ماشین آلات صنعتی، محموله های مواد مخدر را به کشورهای اروپائی منتقل می کند.

وی با اشاره به مشخص شدن روش کار متهم، گفت: ماموران در ادامه با انجام تحقیقات پلیسی متوجه شدند که متهم به تازگی مقادیری موادمخدر را در داخل سیلندر ماشین آلات ریسندگی و بافندگی جاساز کرده و پس از تحویل به یکی از شرکت های حمل ونقل هوائی قصد دارد آن را از طریق مرز هوایی به یکی از کشورهای اروپایی قاچاق کند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه بدوا محموله پستی شناسایی و توقیف شد، اظهارکرد: از این محموله ۱۰ کیلوگرم مخدر تریاک کشف شد.

آذین با بیان اینکه هماهنگی های قضائی برای دستگیری متهم انجام شد، گفت: این فرد در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. متهم دربازجوئی های پلیسی به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کرد که با اخذ اعترافات متهم، پرونده ای برای وی تشکیل شده و این فرد برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط