پایان وحشت آفرینی زورگیر 18 ساله شهرک غرب

پایان وحشت آفرینی زورگیر 18 ساله شهرک غرب

۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر تک‌رو در شهرک‌غرب خبرداد و گفت: متهم در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت و ۱۰ فقره زورگیری از شهروندان و سرقت تلفن همراه معترف شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ جلیل موقوفه ای گفت: به دنبال افزایش سرقت تلفن همراه به روش موبایل قاپی در شهرک غرب و سعادت آباد به یک روش خاص توسط موتورسیکلت تکرو، این موضوع در دستورکار تیم عملیات کلانتری این محل قرار گرفت و ماموران تحقیقات میدانی خود را در این زمینه آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و پی جویی های انتظامی مشخصات و ساعات حضور متهم را شناسایی کردند، اظهار کرد: مشخصات به دست آمده به همه واحد های گشتی اعلام شد تا اینکه روز گذشته ماموران عملیات کلانتری درحال گشت زنی در شهرک غرب بودند که متهم با همان مشخصات را در حال زاغ زنی شهروندان مشاهده کرده و سریعا وارد عمل شده و در یک تعقیب و گریز چند دقیقه ای و اجرای طرح مهار متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به کشف سلاح سرد از متهم گفت: متهم که ۱۸ سال سن داشت در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت و ۱۰ فقره زورگیری از شهروندان و سرقت تلفن همراه معترف شد که تاکنون با مراجعه مالباختگان ۱۰ نفر از شکات نیز مورد شناسایی قرار گرفته اند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
خدایا هدایت اش کنه یا بهش مرگ بده ...این که ۱۸سال بیشتر نداره...تا۴۰سالگی چه کارایی می کنه