جوان همدانی تحت تاثیر پیام های علی کریمی چه کرد؟

جوان همدانی تحت تاثیر پیام های علی کریمی چه کرد؟

۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - یکی از لیدرهای اغتشاشات و عامل ضرب و شتم مامور نیروی انتظامی در استان همدان می‌گوید که ‌تحت تاثیر پیام‌های علی کریمی قرار گرفته و از اقداماتش پشیمان است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - یکی از لیدرهای اغتشاشات و عامل ضرب و شتم مامور نیروی انتظامی در استان همدان که توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شد در اعترافات خود اظهار داشت: روز اول اغتشاشات از طریق فضای مجازی و یکی از دوستانم متوجه شدم در یکی از خیابان های همدان تجمع است. سریعا خودم را به آنجا رساندم. بعد از دقایقی با یکی از ماموران پلیس درگیر شدیم و پس از ضرب و شتم این مامور، با سنگ شیشه بانک رفاه را پایین آوردیم.

وی با بیان اینکه بعد از این تجمع در خیابان بوعلی به سمت میدان بوعلی حرکت کردیم، افزود: در آنجا یکی بسیجی سن بالا در حال حرکت بود که دستش را کشیدم و او را به سمت زمین پرتاب و شروع به ضرب و شتم این بسیجی کردیم؛ در ادامه به سمت میدان امام همدان حرکت کردیم. در میدان هم شروع به سنگ پراکنی و مجروح کردن ماموران پلیس کردیم.

وی با بیان اینکه درگیری ادامه داشت و در همین هنگام یکی از ماموران دیگر پلیس را مورد ضرب و شتم قرار دادیم، اضافه کرد: بعد از آن به سمت خیابان باباطاهر عقب نشینی کردیم و بعد از سنگ پراکنی، شیشه های بانکی را که در این خیایان بود خرد کردیم.

این لیدر اغتشاشات همدان با اذعان به این فریب شبکه های مجازی را خورده است، تصریح کرد: در یکی از تجمعات در میدان بوعلی ابتدا یک عکس سلفی از خودم گرفتم  و سپس چند ثانیه فیلم از تجمع و شلوغی گرفته و به شبکه "اینترنشال، بی بی سی و من وتو" ارسال کردم. من تحت تاثیر پیام های علی کریمی و چند سلبریتی دیگر قرار گرفتم.

 

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط