حادثه مرگبار در محور خاش_ زاهدان + عکس

حادثه مرگبار در محور خاش_ زاهدان + عکس

۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تصادف مرگبار تریلی و پراید در محور خاش – زاهدان خبر داد. ...

حادثه مرگبار در محور خاش_ زاهدان + عکس

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - مرتضی مرادی پور معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: حوالی ساعت ۲۱:۱۵ پنجشنبه شب، وقوع حادثه رانندگی در محور خاش – زاهدان به مرکز فوریت های امدادی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که درپی آن تیمی از امدادگران مستقر در نزدیک ترین پایگاه امداد و نجات جاده ای به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل حادثه در کیلومتر ۱۰۰ محور خاش – زاهدان، محدوده نوک آباد بود، گفت: با حضور امدادگران در محل مشاهده شد که تصادف میان یک دستگاه تریلی با سواری پراید رخ داده و در جریان آن ۴ نفر دچار حادثه شده اند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه امدادگران ۲ فرد مصدوم را برای دریافت خدمات درمانی بیشتر به بیمارستان انتقال دادند، اظهار کرد: متاسفانه ۲ تن نیز در این حادثه جان خود را از دست دادند.

مرادی پور درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: علت وقوع این حادثه رانندگی ازسوی کارشناسان پلیس راه بررسی و اعلام خواهد شد.

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط