شگرد این باند شیاد را شنیدید اما همچنان قربانی می گیرد  -  در اراک فاش شد
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از شناسایی اعضای باند کلاهبرداری حرفه ای که از روش کارت به کارت برای کلاهبرداری از مردم استفاده می کردند، خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ کارآگاه "کامیار چهری " در تشریح این خبر اظهار کرد: با اعلام گزارشی از کلاهبرداری و برداشت غیرمجاز به شیوه کارت به کارت از حساب یکی از شهروندان اراکی، بررسی موضوع از سوی تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی مرکزی حکایت از آن داشت که مرد ناشناسی با تلفن همراه شاکی تماس گرفته و به بهانه برنده شدن از سوی یکی از اپراتورهای تلفن همراه، او را به سوی خودپرداز هدایت کرده و در نهایت مبالغی از حسابش برداشت و به حساب مرتبط با دیگر افراد ناشناس منتقل کرده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در مراحل تخصصی، پلیس سرنخ هایی از اعضای یک باند کلاهبرداری که در یکی از استان های همجوار سکونت داشتند به دست آورد و با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، برنامه ریزی عملیاتی دستگیری آنان آغاز شد.

 رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با اشاره به دستگیری یک نفر از اعضای اصلی این باند کلاهبرداری در یکی از استان های همجوار خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شده و در حال پیگیری است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط