وسایل گمشده در مترو را چگونه پیدا کنیم؟

وسایل گمشده در مترو را چگونه پیدا کنیم؟

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - اگر برای شما هم پیش آمده باشد که یکی از وسایل خود را در مترو تهران گم کرده باشید میتوانید ضمن برقراری تماس تلفنی گزارش مفقودی را اعلام کنید. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از برترین ها - مهر: اگر برای شما هم پیش آمده باشد که یکی از وسایل خود را در مترو تهران گم کرده باشید میتوانید ضمن برقراری تماس تلفنی گزارش مفقودی را اعلام کنید.

وسایل گمشده در مترو را چگونه پیدا کنیم؟

ممکن است برای اکثر مسافران مترو پیش آمده باشد که یکی از وسایل خود را در مترو گم کرده باشند و پس از جست جوهای متعدد در داخل قطار یا ایستگاه های مترو نتوانسته باشند آن را پیدا کنند.

اما گم کردن وسایل در مترو تهران چندان هم موضوع سخت و ناراحت کننده ای نیست زیرا اگر یکی از وسایل شما در مترو تهران گم شده باشد تنها با تماس تلفنی با یک شماره می توانید وسایل مفقود شده خود را پیدا کنید.

اگر یکی از وسایل خود را در مترو تهران گم کرده باشید می توانید از شنبه تا پنجشنبه و از ساعت ۷ و نیم صبح تا ۱۶ و ۳۰ عصر با شماره تلفن ۰۲۱۳۳۹۰۰۱۷۱ یا ۰۲۱۳۳۹۰۰۱۷۲ گرفته و گزارش مفقودی وسیله خود را بدهید و پس از آن در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان پس از یافتن وسیله مفقود شده آن را به شما تحویل می دهند.

وسایل گمشده در مترو را چگونه پیدا کنیم؟

اخبار گوناگون در برخط