قاتل این 4 دختر 35 سال پیش مرده بود  -  همه دختران را بی عفت کرد و کشت + عکس
سرویس اجتماعی - 37سال پس از مرگ رالف هاول در یک تصادف رانندگی، آزمایش دی‌ان‌ای ثابت کرد که او قاتل دختر دانشجویی است که بیش از 40سال پیش در شهر همیلتون آمریکا به قتل رسیده است. با فاش شدن این راز دادستان‌ها معتقدند که رالف هاول نه‌تنها دختر دانشجو، بلکه 3دختر دیگر را هم در دهه 70میلادی در ایالت اوهایو به قتل رسانده است. ...

قاتل این 4 دختر 35 سال پیش مرده بود  -  همه دختران را بی عفت کرد و کشت + عکس

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سی بی اس، از اکتبر 1976تا آوریل 1978، حداقل 4 دختر که 3نفر از آنها نوجوان بودند، در شهر همیلتون ایالت اوهایو با شگردی مشابه به قتل رسیدند. بررسی های پلیسی از این حکایت داشت که عامل قتل هر 4 دختر بی گناه احتمالا یک نفر بوده که پس از حمله به آنها، به قربانیانش تجاوز کرده و سپس آنها را به قتل رسانده است. یکی از قربانیان دختر 19ساله ای به نام شریل تامپسون بود؛ دانشجوی سال اول دانشگاه سینسیناتی که یک شب برای دیدن دوستش در یک کلوب شبانه از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. در آن زمان پلیس و خانواده شریل تامپسون جست وجوهای گسترده ای را برای پیدا کردن این دختر انجام دادند اما در نهایت 2 هفته بعد جسد بی جان شریل در ساحل رودخانه پیدا شد. بررسی ها نشان می داد که او قربانی یک قاتل بی رحم شده و وی پس از تجاوز به دختر دانشجو، او را خفه کرده و جسدش را به داخل رودخانه انداخته است.

در آن زمان پلیس حدس می زد که قتل شریل تامپسون با قتل 3دختر دیگر که در این منطقه رخ داده ارتباط دارد و احتمالا قاتل همه آنها یک نفر است اما سال ها تحقیقات پلیسی نتوانست راز این پرونده را فاش کند و عامل این جنایات هرگز دستگیر نشد.

آزمایش دی ان ای

تنها سرنخی که از قاتل شریل تامپسون وجود داشت، نمونه دی ان ای بود که از عامل جنایت به جا مانده بود. این سرنخ سال ها در آزمایشگاه جنایی نگهداری می شد تا اینکه از چند ماه پیش، پلیس از یک شرکت خصوصی برای کشف راز این پرونده قدیمی کمک گرفت. شرکت خصوصی مورد نظر در زمینه آزمایش ژنتیک فعالیت می کرد. به همین دلیل بانک اطلاعاتی کاملی از دی ان ای افراد مختلف داشت.

این شرکت پس از دریافت دی ان ای قاتل، بررسی های خود را آغاز کرد. این بررسی ها آنها را به گروه  خاصی  محدود کرد که دی ان ای آنها شباهت زیادی به دی ان ای قاتل داشت. این افراد همگی اعضای یک فامیل بودند اما بررسی ها نشان می داد دی ان ای قاتل متعلق به هیچ یک از آنها نیست اما بی شک قاتل یکی از اقوام آنهاست. در ادامه تحقیقات، معلوم شد یکی از اعضای این خانواده فردی به نام رالف هاول بوده است؛ مردی که بررسی سوابق او نشان می داد یک بار به جرم آدم ربایی و شروع به تجاوز دستگیر و زندانی شده بود.

رالف هاول راننده توزیع روزنامه معروف شهر بود که طبق اطلاعات موجود در پرونده اش، در دهه 70دختری را با فریب به داخل ماشین توزیع روزنامه کشانده و پس از آن تلاش کرده بود که با فشار دادن گلوی این دختر او را خفه کند اما دختر جوان موفق شده بود در درگیری با این مرد از داخل ماشین بیرون بپرد و فرار کند. به دست آمدن این اطلاعات باعث شد که رالف هاول پس از گذشت  40سال از قتل شریل تامپسون 19ساله به عنوان تنها مظنون این جنایت مورد نظر قرار بگیرد.

نبش قبر برای کشف حقیقت

برای کشف حقیقت باید از این مرد آزمایش دی ان ای انجام می شد اما این امکان وجود نداشت. چرا که رالف 37 سال پیش و در جریان یک تصادف رانندگی کشته شده و به خاک سپرده شد. با این حال به دستور دادستان شهر همیلتون، دستور نبش قبر و انجام آزمایش دی ان ای صادر شد و پس از بیرون کشیدن بقایای جسد این مرد و انجام آزمایش های تخصصی، معلوم شد که دی ان ای به جا مانده از قاتل شریل تامپسون با دی ان ای رالف مطابقت دارد.

جوزف دیترز، دادستان شهرهمیلتون که به تازگی کیفرخواست قتل درجه یک علیه رالف هاول به اتهام قتل شریل تامپسون 19ساله را صادر کرده، می گوید: من در دوران دادستانی چندین قاتل زنجیره ای را تحت تعقیب قرار دادم و حالا هم شک ندارم که رالف هاول با اینکه 37سال از مرگش می گذرد، یکی از آنها بوده است.

با کشف این حقیقت مأموران پلیس به سراغ خانواده دختر دانشجو رفتند و به آنها گفتند که قاتل شریل شناسایی شده اما سال ها از مرگش می گذرد و با درخواست این خانواده بود که دادستان به رغم اینکه قاتل هرگز محاکمه نخواهد شد، علیه او کیفرخواست صادر کرد و حالا پلیس احتمال می دهد که رالف هاول نه تنها عامل قتل دختر دانشجو بلکه قاتل 3دختر نوجوان دیگری است که بیش از 40سال از قتل آنها می گذرد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط