این زن خائن شوهرش ذره ذره کشت  -  دخترش راز مادرش را فاش کرد

این زن خائن شوهرش ذره ذره کشت - دخترش راز مادرش را فاش کرد

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۳ زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرویس اجتماعی - زن جوان که با خوراندن قرص های مرگ آور به شوهرش او را کشته و می خواست راز جنایت را پنهان نگه دارد با افشاگری های دختر نوجوانش برملا شد و پای میز محاکمه ایستاد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - رسیدگی به این پرونده از  آذرماه سال 99 به دنبال مرگ مشکوک یک مرد 42 ساله به نام میثم  در خانه اش در خیابان پیروزی تهران آغاز شد.

بررسی های اولیه نشان می داد این مرد بر اثر سکته قلبی جان سپرده اما به خاطر مشکوک بودن مرگ، جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

وقتی کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ را نارسایی تنفسی ناشی از مصرف مواد مخدر دست ساز اعلام کردند ،پرونده رنگ و بوی جنایی به خود گرفت و خانواده میثم از عروسشان شکایت کردند و گفتند پسرشان معتاد نبوده و حتی سیگار هم نمی کشیده است.

به این ترتیب زن 38ساله به نام مهناز بازداشت شد. اما ادعا کرد دستی در مرگ شوهرش نداشته است.

وی گفت: شوهرم دچاراختلال خواب شده بود و شبها خوابش نمی برد. به همین خاطر  گاهی به او قرص آرامبخش می دادم تا راحت بخوابد.

در حالی که خانواده میثم شکایتشان را پس گرفته بودند پرونده مختومه و مهناز آزاد شد.

افشای راز جنایت از سوی دختر قربانی

در حالی که یکسال از این ماجرا گذشته بود دختر نوجوان قربانی راز جنایت خانوادگی را فاش کرد. وی که با مادرش قهر کرده و به خانه عمویش رفته بود گفت مادرش به پدرش قرص های مرگ آور را خورانده و او را کشته است.

دختر نوجوان گفت:مادرم شاغل بود و پدرم مخالف کار کردن مادرم بود. آخر هفته ها که پدرم خانه بود، همیشه بر سر کارکردن مادرم در بیرون از خانه با هم اختلاف داشتند. مادرم هم برای اینکه بتواند به محل کارش برود، پودری را در غذا یا چای پدرم می ریخت که او بخوابد. وقتی من اعتراض می کردم با لحن تندی می گفت که این پودر داروی تقویتی و ضدکروناست.من شک ندارم آخرین بار هم مادرم به پدرم داروهای مرگبار را خوراند و او را کشت.

با افشای این ماجرا مهناز بار دیگر بازداشت شد و به قتل شوهرش اعتراف کرد.

اعتراف به جنایت خانوادگی

وی گفت: نمی خواستم شوهرم  را بکشم. من  مغازه داشتم و در آنجا لباس می فروختم. اما شوهرم مخالف کار کردن من بود. مردی که از مشتری هایم بود  چند قرص به من داد تا آنها را به شوهرم بخورانم. من هم قرص ها را به او دادم. اما نمی دانستم قرص ها کشنده است.

وی در ادامه رازهای مخوفی را فاش کرد و گفت قبلا نیز چندبار قصد داشته تا شوهرش را سر به نیست کند که ناکام مانده است.

مهناز گفت:  قبلا دوبار برای ادب کردن شوهرم نقشه کشیدم. یک بار50 میلیون تومان پول به 2 مرد افغان دادم تا او را گوشمالی بدهند. اما آنها سرم کلاه گذاشتند و بعد از گرفتن پول فرار کردند .

دومین بار هم وقتی با پسر جوانی به نام برزو که تعمیرکار بود آشنا شدم، تصمیم به قتل شوهرم گرفتم. برزو  می گفت من شبیه عشق سابقش هستم .او  به من علاقمند شده بود. اما وقتی به  اختلافهای شدید  با شوهرم پی برد نقشه کشید تا شوهرم را  سر به نیست کنیم. او لنت ترمز ماشین شوهرم را دستکاری کرد تا تصادف کند. اما شوهرم متوجه ایراد در ترمز خودرواش شد و آن را درست کرد.آخرین بار هم سه مرحله به او پودر و 4 بار قرص خوراندم  تا او بی حال شود. مردی به نام حامد که از مشتری هایم بود  قرص ها  را به من داد.او می گفت قرصها ضربان قلب شوهرم را بالا می برد و باعث می شود که او سکته کند و هیچ کسی به راز مرگش پی نمی برد.

به دنبال اظهارات  زن جوان برای وی به اتهام قتل شوهرش ،برای مرد حامد که قرص ها را به او داده بود به اتهام معاونت در قتل و برای برزو به اتهام شروع به قتل کیفرخواست صادر و پرونده شان به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک  استان تهران فرستاده شد.

در جلسه دادگاه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند.

سپس زن جوان در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: قبول دارم قبلا در چند مرحله قصد داشتم شوهرم را بکشم. اما آخرین بار در مرگ او دخالتی نداشتم.حامد قبلا چندبار قرص ها را به من داده بود و من آنها را به شوهرم می خوراندم. اما او آخرین بار خودش دوز قرص ها را بالا برد و موجب مرگ شوهرم شد. من از این ماجرا هیچ اطلاعی نداشتم.

وقتی حامد روبه روی قضات ایستاد گفت: مهناز با من درد دل می کرد و می خواست قرص هایی به او بدهم تا شوهرش به خواب عمیق برود.من هم آخرین بار مثل همیشه به او قرص ها را دادمة و اصلا دوز آنها را بالا نبرده بودم.

سپس وکیل برزو به دفاع ایستاد و گفت: موکلم که با قرار وثیقه آزاد است در دادگاه حاضر نشده. او تحت تاثیر حرف های مهناز قرار گرفته و به درخواست این زن  ترمز خودرو قربانی را دستکاری کرده بود. او پشیمان است و می گوید فریب این زن را خورده است.

بنا بر این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط