صحبت های معاون سازمان تبلیغات درمورد صدور مجوز "سامانه های همسریابی"
سرویس اجتماعی - معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به تسهیل شرایط صدور مجوز برای سامانه‌های همسریابی می‌گوید: هر کسی با هر نیتی و با هر کاری نمی‌تواند این مجوزها را اخذ کند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - حجت الاسلام عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در رویداد "دمی با همدم" به منظور هم اندیشی پیرامون نقش سکوهای همسان گزینی در امر ازدواج، درباره مجوزهای قانونی سامانه های همسریابی گفته است: تمامی مجموعه هایی که در حوزه خانواده فعالیت دارند طبق قانون باید مجوز اخذ کنند که تمامی این شرایط بسیار تسهیل شده و آسان در نظر گرفته شده است ضمن اینکه به این نکته نیز توجه شده است که هر کسی با هر نیتی و با هر کاری نتواند این مجوزها را اخذ کند. این مجوزها برای کسانی است که در این حوزه هم سابقه فعالیت دارند و هم تجربه کسب کرده اند.

صحبت های معاون سازمان تبلیغات درمورد صدور مجوز "سامانه های همسریابی"

در رویداد دمی با همدم که بعد از ظهر روز یک شنبه مورخ 6 آذرماه 1401 به میزبانی مؤسسه تبیان برگزار شده، زهره حسینی مدیر پلتفرم همدم گفته است: متقاضیان همدم را 62 درصد آقایان و 38 درصد از خانم ها تشکیل داده اند که در این بین 48 درصد از این افراد دهه شصتی ها هستند و تا امروز 518 نفر از طریق همدم ازدواج کرده اند.

مجیدامامی دبیر شورای فرهنگ عمومی نیز در این جلسه، موفقیت "همدم" را به عنوان نمادی برای "حل اختلال در امر ازدواج" به خصوص در لایه شکل گیری ارزیابی کرده است.

او با اشاره به عواملی چون مهاجرت، شهرنشینی ناقص، تقلید و آثار مخرب فناوری های نوین در زندگی امروزه کار در حوزه ازدواج و وقت گذاشتن برای شکل گیری یک خانواده را مهم ارزیابی کرده، اذعان داشته است که باید در این حوزه به فکر "نوآوری" باشیم.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط