جزئیات تازه از فوت (مهران سماک) به ضرب گلوله

جزئیات تازه از فوت (مهران سماک) به ضرب گلوله

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - خبرگزاری تسنیم به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان انزلی از بازداشت مظنونین قتل مهران سماک خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از برترین ها - خبرگزاری تسنیم فرمانده انتظامی شهرستان انزلی از بازداشت مظنونین قتل «مهران سماک» خبر داد.

جزئیات تازه از فوت (مهران سماک) به ضرب گلوله

در توضیح این خبر به نقل از سرهنگ سیدجعفر جوانمردی آمده است:

* (در تشریح جزئیات این ماجرا و قتل مرد حدوداً 30ساله در شهرستان انزلی): پس از اطلاع مأموران پلیس از ماجرا و با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله مراتب با هماهنگی مقام محترم قضایی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

*  مظنونین قتل "مهران سماک" ۳۰ساله در شهرستان انزلی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند و تلاش برای شناسایی ضارب همچنان ادامه دارد.

* نتیجه تحقیقات بیشتر پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و بررسی های فنی پلیس به اطلاع عموم خواهد رسید.

فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان نیز در این ارتباط گفت:

فردی به نام مهران سماک به طور مشکوکی در بندرانزلی کشته شده است که در همین رابطه و از همان لحظات ابتدایی بروز اتفاق پرونده قضایی تشکیل شده است.

* (با بیان اینکه این فر د بر اثر اصابت گلوله ساچمه ای در شهرستان بندرانزلی فوت می کند): به محض وقوع این حادثه مشکوک پرونده قضایی برای رسیدگی به موضوع تشکیل شده است و دادستان بندرانزلی در حال رسیدگی به پرونده است.

* بامداد چهارشنبه و پس از پایان یافتن مسابقه فوتبال تیم ملی کشورمان در مصاف با آمریکا و تجمع عده ای در محدوده چراغ برق شهرستان انزلی، جسد مردی حدوداً 30ساله که بر اساس شواهد موجود بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری مورد اصابت قرار گرفته بود کشف شد.

* برخی رسانه ها، خبر را به گونه ای روایت کرده بودند که این جوان حدوداً 30ساله در محله چراغ برق انزلی از ناحیه سر توسط مأموران مورد اصابت قرار گرفته و در بیمارستان جان باخته است.

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳
کاره خوده منافقاست وکشورهای مسلمان کش افراده ادم کش اجیرمیکنندتاتوحاشیه های مجازی جوایجادکنندوای ببینین همتون دیدین دارین میبینین پلیس یکی روکشت عمدا مانکشتیم که اونهاکشتند بیااینم تیزرفلان فیلم ضبط شده حالاهمه میتونندبفهمندکاره ادم کش های اسراییلی ورسانه هاشونه این بودجه ریزی بن سلمان ببین تاکجارسیده خودش فرداجیرمیکنه عقلوبه چشم محول کنه توایران مثلاولوابه پاکنه بااون مغزه پفیش این روزاچقدرزورمیزنندشایعه ودروغوتوکله مردم به واقعیت پندارکنندباباجلبک زده مغزتون که بخواین باورکنین اخه کیارودیدین انگشت فروکنن توچشمشون بیان خودشونوکورکنندکه ایران اونوقت بخوادبلاروبندازه به جان خودش!!! ی کم مغزداشته باشین خزه رفته تومغزتون جلبک ازش دراومده به جای مخ