اعتراف سارقان مسلح بازار مظفریه همدان به قتل نگهبان باغ در بندرعباس
سرویس اجتماعی - سارق طلافروشی بازار مظفریه همدان پس از دستگیری راز یک جنایت دیگر را نیز فاش کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا -  سردار رضا زارعی جانشین فرمانده انتظامی استان همدان در این باره گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در بازار مظفریه شهر همدان و اطلاع آن به پلیس آگاهی، مأموران بررسی صحنه جرم در صحنه قتل حضور یافتند و در مراحل اولیه چهره سارق از طریق دوربین های مدار بسته به دست آمد. با ردیابی های بسیار سرانجام متهم در استان هرمزگان دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: طبق اظهارات متهم راننده بیابان بوده که به علت اعتیاد شدید و ناتوانی در انجام کار این حرفه را کنار گذاشته و حدود یک ماه پیش نسبت به تهیه سلاح گرم اقدام کرده و تصمیم به سرقت از طلافروشی گرفت.

وی گفت: ساعت حوالی 8 و ۱۵ دقیقه روز 30 آبان مقتول در حال بستن کرکره مغازه اش بود که قاتل بلافاصله وارد طلافروشی شد. صاحب طلافروشی با پرتاب کردن قفل به سمت سارق، دست و صورت او را زخمی کرد اما سارق دو تیر به سمت او شلیک کرده سپس زیورآلات، سکه و طلاهای تعمیری موجود در ویترین را به سرقت برد. متهم سپس به سمت هرمزگان متواری شده و در حاجی آباد برای خرید مواد مخدر با یک زن آشنا شد.

سردار زارعی اظهار داشت: این زن وی را به باغی که همسرش در آن نگهبانی می داد برای استعمال مواد مخدر برد. اما نگهبان باغ با دیدن طلاها وسوسه شده و از متهم می خواهد که زیورآلات سرقتی را در اختیار او قرار دهد که با مقاومت سارق مواجه شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: طبق اظهارات سارق طلافروشی، این مرد وی را به مرگ تهدید کرده و با سلاح سرد به وی حمله ور شد اما او با شلیک ۲ گلوله او را نیز به قتل رساند. این سارق پس از ۲ فقره قتل با فرد دیگری در منطقه ششصد دستگاه حاجی آباد آشنا شده و به منزل او مراجعه کرد که عوامل انتظامی با شناسایی مخفیگاه متهم او را دستگیر کردند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط