مالخر شیشه ای به قتل سارق اعتراف کرد

مالخر شیشه ای به قتل سارق اعتراف کرد

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اجتماعی - خریدار اموال مسروقه که به اتهام قتل یک سارق سابقه‌دار دستگیر شده بود، به جنایت خود اعتراف کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - رسیدگی به این پرونده از ساعت ۱۱ صبح ۳۰ شهریور امسال و با گزارش کشف جسدی در کنار سطل زباله آغاز شد. با حضور بازپرس محمد جواد شفیعی و تیم بررسی صحنه جرم، آن ها با جسد مرد جوانی مواجه شدند که داخل کیسه های نایلونی و گونی قرار داده شده و بررسی ها نشان می داد از زمان مرگ ۵ روز می گذرد. گرچه هیچ مدرک هویتی همراه مقتول نبود، اما اثر انگشت او، هویتش را برملا کرد و مشخص شد که مقتول قبلاً به اتهام سرقت بازداشت شده است. از سویی بررسی دوربین های مداربسته اطراف سطل زباله معلوم کرد که موتورسواری جسد را در کنار سطل زباله انداخته است.

تصویر متهم موتور سوار به دست آمد و همزمان نیز در بررسی ها مشخص شد مقتول آخرین بار به خانه مرد مالخری رفته است. وقتی مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت برای دستگیری او وارد عمل شدند، مرد جوان به نام شاهین خود را از طبقه سوم به پایین انداخت تا فرار کند، اما به علت مصدومیت روانه بیمارستان شد. در ادامه تحقیقات مدارکی به دست آمد که نشان می داد شاهین در این جنایت نقش دارد و مرد جوان پس از بهبودی به قتل اعتراف کرد و گفت: اعتیاد به شیشه دارم و چند سال قبل از طریق یکی از دوستانم با مقتول آشنا شدم. کار من خرید و فروش اموال مسروقه است و مدتی بود که متوجه شدم مقداری از وسایل سرقتی ام کم شده است. به مقتول مشکوک شدم و زمانی که به خانه ام آمد سر همین مسأله باهم درگیر شدیم.

درگیری مان بالا گرفت و با میلگرد چند ضربه به مقتول زدم. چند روزی جسد را داخل خانه ام نگهداری کردم، اما بوی تعفن جسد باعث شد که تصمیم بگیرم جسد را از خانه به بیرون منتقل کنم. در حالی که متهم به قتل اعتراف کرد، بررسی ها برای مشخص شدن جرایم احتمالی او به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط