پشت پرده خودکشی دانشجوی دانشکده فنی دانشگاه تهران چیست؟
سرویس اجتماعی - برخی از منابع اظهار می‌کنند، دانشجو به استاد می‌گوید اگر از ثبت نام آن شخص خودداری نکند، به خودش آسیب می‌رساند که با ادامه بحث با استاد، متاسفانه این دانشجو اقدام به خودکشی می‌کند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - ظهر امروز خبری در فضای مجازی مبنی بر اقدام به خودکشی یکی از دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران در فضای مجازی منتشر شد. در جزئیات این خبر آمده بود که این دانشجو از بالای ساختمان به پایین می پرد و اقدام به خودکشی می کند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده در فضای مجازی، استاد از دانشجو می خواهد که نام یک فرد را در مقاله اش ثبت کند، اما دانشجو زیربار نمی رود و در اعتراض به این تصمیم استاد، اقدام به خودکشی می کند.

یک منبع آگاه ضمن تایید این خبر گفت: در جریان این حادثه که پیش از ظهر امروز، در محیط دانشگاه اتفاق افتاد، یک دانشجو با استاد خود در ارتباط با اسامی که در مقاله ثبت می شود، بحث می کند. گفته می شود که استاد برای ثبت نام یک فرد که هیچ ارتباطی با مقاله ندارد، پافشاری می کند اما دانشجو نمی پذیرد.

وی ادامه داد: برخی از منابع اظهار می کنند، دانشجو به استاد می گوید اگر از ثبت نام آن شخص خودداری نکند، به خودش آسیب می رساند که با ادامه بحث با استاد، متاسفانه این دانشجو اقدام به خودکشی می کند.

این منبع آگاه درباره آخرین وضعیت دانشجوی مصدوم گفت: این دانشجو در حال حاضر در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار دارد.

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط