سلاخی همسر و فرزندخوانده با یک علت جالب  -  پیرمرد 84 ساله پس از قتل با پلیس تماس گرفت
سرویس اجتماعی - پیرمرد ۸۴ ساله‌ای که همسر و فرزندخوانده خردسال خود را با چاقوی آشپزخانه به طرز فجیعی کشته بود، با پلیس تماس گرفت و اعتراف کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - بامداد هفتم آذر امسال مرد سالخورده ای در تماس با پلیس کرج از قتل همسر و فرزندخوانده اش خبر داد. اپراتور ۱۱۰ آدرس خانه این پیرمرد را گرفت و حوالی ساعت ۴ صبح تیم کلانتری۱۱ کرج مقابل خانه مورد نظر در حوالی میدان شهدا حاضر شد.

ماموران با ورود به خانه با صحنه هولناکی روبه رو شدند. پیکر غرق در خون پسربچه و زن میانسالی روی زمین افتاده بود. پیرمرد هم ناراحت روی مبلی نشسته و به جنازه ها خیره مانده بود.

با تایید این قتل، موضوع به بازپرس کشیک قتل کرج و کارآگاهان گزارش شد و تیم جنایی خود را به محل قتل رساندند. آثار درگیری در خانه مشاهده می شد که احتمال درگیری پیرمرد و همسرش را قبل از قتل قوت بخشید.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: با تحقیقات محلی، جسد زن میانسال و پسر شش ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت. متهم نیز با انتقال به پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و درباره انگیزه اش از قتل عنوان کرد چند سال قبل و پس از مرگ همسرش به خاطر تنهایی و نداشتن فرزند با زن میانسال ازدواج کرده بود. چون نمی توانست بچه دار شود، خواهرزاده همسر دومش را به خانه آورده و به عنوان فرزندخوانده از او مراقبت می کردند.

نادربیگی ادامه داد: مدتی بود توجه و محبت زن میانسال به فرزندخوانده شان و بی توجهی به پیرمرد باعث اختلاف و درگیری این زوج شده بود. از سوی دیگر دچار اختلاف مالی هم شده بودند. پیرمرد گفت که ساعت ۲ بامداد عصبانی از رفتار همسرم، چاقویی از آشپزخانه برداشتم و اول سراغ فرزندخوانده ام رفتم و او را کشتم. بعد سراغ همسرم رفتم. او از خواب بیدار شد و درگیر شدیم که با چند ضربه او را هم کشتم. مدتی کنار جسد آن ها نشستم و بعد با پلیس تماس گرفتم.

به گفته رئیس پلیس آگاهی البرز، متهم در بازداشت به سر می برد و تحقیقات درباره سلامت روانی او و انگیزه اش از قتل با دستور بازپرس جنایی کرج ادامه دارد.

نادر بیگی در پایان خاطر نشان کرد: متاسفانه ناتوانی در کنترل خشم یکی از دلایل قتل های خانوادگی است. کمی فکر و تحمل در زمان عصبانیت می تواند از وقوع جنایت جلوگیری کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط