معاون رئیسی: گوشت و خون من با اعتراضات عجین است

معاون رئیسی: گوشت و خون من با اعتراضات عجین است

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - معاون امور زنان و خانواده رئیسی می‌گوید: اگر محرومیت‌هایی برای زنان بوده من هم آنها را چشیده‌ام. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از برترین ها - ایسنا: معاون امور زنان و خانواده رئیسی می گوید: اگر محرومیت هایی برای زنان بوده من هم آنها را چشیده ام.

معاون رئیسی: گوشت و خون من با اعتراضات عجین است

انسیه خزعلی:

* فرزند من دو تابعیتی نیست؛ همان زمان که خبر منتشر شد گفتم فرزندم برای کار و لوازم کار که همان "توسعه نرم افزاری" است به خارج از کشور رفته و بر می گردد که برگشت. فرزند او کلاس اول است و اینجا مدرسه می رود منتها رسانه ها با دروغ به این امر پر و بال دادند.

* (با بیان اینکه من بچه های معترض را بچه های خود می دانم و با اینها زندگی کرده ام): خودم را هنوز دانشجو می دانم؛ با دو فرزند وارد دانشگاه و با ۴ فرزند از مقطعی فارغ التحصیل شدم. گوشت و پوست و خون من با صحبت و اعتراضات و نقد در دانشگاه عجین است و در خیلی از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی دانشگاه مشارکت داشتم. اگر محرومیت هایی برای زنان بوده من هم آنها را چشیده ام و سعی کردم این محرومیت ها را رفع کنم. حتی در برخی مسابقات با اسم مستعار شرکت می کردم تا به معلومات من و نه به نسبت و چیز دیگر من نگاه شود.

* کسانی سوار بر اعتراضات شدند و دست بر نمی دارند چون می دانند اگر این روند پیش رود با خیلی از چیزهای دیگر باید مواجه شوند. درحالی  اسم خانم هایی را به عنوان مقتول منتشر می کنند که مدارک آن موجود است که اینها چطور فوت کرده اند؛ از سوی دیگر ۹۰ درصد دستگیر شدگان آقایان و ۱۰ درصد آنها زنان هستند. چطور می شود اینها در صف مقدم بودند و درگیری  با اینها بوده اما این اسم هایی که ردیف می شود، خانم ها هستند؟.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط