وضعیت معابر تهران پس از فراخوان 14، 15 و 16 آذر

وضعیت معابر تهران پس از فراخوان 14، 15 و 16 آذر

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - خبرگزاری ایسنا در گزارشی به روایت وضعیت تهران پس از فراخوان اعتصاب سه روزه پرداخته است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از برترین ها - خبرگزاری ایسنا در گزارشی به روایت وضعیت تهران پس از فراخوان اعتصاب سه روزه پرداخته است.

وضعیت معابر تهران پس از فراخوان 14، 15 و 16 آذر

در این گزارش می خوانیم:

* اولین روز فراخوان سراسری برای اعتصاب، با بارش باران ناکام ماند.

* با وجود تبلیغات گسترده رسانه های خارج از کشور برای اعتصاب سراسری در روزهای ۱۴ ،۱۵ و ۱۶ آذر روز دوشنبه خیابان های مرکزی شهر تهران از جمله میدان انقلاب تا چهار ره ولیعصر تا  عصر شرایطی آرم را پشت سر گذاشتند؛ عموم مغازها باز بود و رفت و آمد مردم به شکل معمول یک روز بارانی جریان داشت، با این وجود نیروهای انتظامی به شکل قابل ملاحظه ای در این خیابان ها مستقر بودند تا مانع هر نوع بی نظمی شوند.

* پیش از ظهر امروز نیز اعلام شد که رستوران و جواهر فروشی علی دایی به دلیل همراهی با فراخوان اعتصابات از سوی پلیس اماکن پایتخت پلمب شده است.

* دانشگاه تهران به عنوان یکی از مهمترین دانشگاه های پایتخت با وجود بسته بودن درب اصلی اش  و رفت و آمد دانشجویان از درب های جانبی در سکوت ۱۴ آذر را سپری کرد.

* کسبه چهار راه امیراکرم، خیابان جمهوری و میدان بهرستان تهران نیز امروز در مسیری مخالف با فراخوان های اعلامی باز بوده و به کسب و کار معمولشان مشغول بودند.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط
حسین ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
برعندازان کجا هستند

ناشناس ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
شعار زن زندگی ازادی شعار فواحش ودواعشه انقلاب شهوت بی بندوباری وهرزگی اگر این نبود بی حجابی رو الم نمیکردیید وقتی عقل از شهوت دستور میگیره مرتکب بدترین جنایت میشی که داعش با تمام قصاوتی که داره حیرت زده میشه چند نفر یکیرو دوره کنند وبا هر چیزی که دارنند پاره پارش کنند شکم که سیر باشه هار میشی بعد وقتی گیر میکنی تازه میفهمی چه گویی خوردی که دیگه دیر شده شهوت حیوانی والبته نونی که سر سفره پدر ومادرت خوردی عامل قصی شدن قلبته خسارت زدن به بیت المال وایجاد مزاحمت برای هم وطن خودت وکشتن ادمهای بی گناه وتقصیر انداختن گردن کسی که روبه روش ایستادی از خوردن اون نون نشعط میگیره زن هرزگی فاحشه ای این چیزی که جامعه ما کم داره به نام حمایت از بی عدالتی به کام شما هرزگی این هدف شما اشوبگراست