تعقیب و گریز سینمایی پلیس با قاچاقچیان در نیشابور -  فرار جنون آمیز راننده خلافکار به شلیک ختم شد!
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از عملیات تعقیب و گریز و تیراندازی برای دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - رکنا از نیشابور؛ سرهنگ علیرضا حسینعلی زاده گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق موادمخدر به وسیله یک دستگاه خودرو پژو۴۰۵ به شهرستان نیشابور پیگیری موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت و ماموران با اشراف اطلاعاتی و رصدهای فنی، خودرو سواری مذکور  را در مسیر مشهد به نیشابور ردزنی کردند.

وی افزود: یکی از ۲سرنشین خودرو سواری شناسایی شده از اراذل و اوباش معروف بوده و راننده خودرو به محض مشاهده ماموران با سرعت جنون آمیزی به سمت نیشابور حرکت کرد که بلافاصله با اعلام وضعیت خاص ۲تیم از ماموران پلیس امنیت عمومی و عملیات ویژه مبارزه با موادمخدر در ورودی شهر نیشابور مستقر شدند؛ اما راننده خودرو بدون توجه به علایم هشدار دهنده و اخطارهای پلیس به فرار ادامه داد.

سرهنگ حسینعلی زاده اظهار کرد: در جریان عملیات تعقیب و گریز متهمان در حال فرار از ۲روستای بخش مرکزی عبور کردند که تیم های عملیاتی با استفاده از قانون بکارگیری سلاح  اقدام به تیراندازی هوایی و سپس شلیک گلوله به سمت خودرو کردند و در نتیجه خودرو واژگون و راننده و یکی از سرنشینان خودرو که بر اثر واژگونی و تیراندازی مجروح شده بودند برای مداوا به بیمارستان منتقل و یک متهم دیگر هم دستگیر شد.

وی گفت: در بازرسی از این خودرو پنج کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد و تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

سعید صفارائی/ نیشابور

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط