دیدار پرحاشیه تیم های مدعی لیگ دسته دوم فوتبال ایران -  جنجال و زد و خورد در دیدار سپیدرود رشت با نود ارومیه
سرویس اجتماعی - در دیدار میان تیم‌های سپیدرود رشت و نود ارومیه در شرایطی که بازی به پایان نرسیده بود درگیری و زد و خورد شدیدی میان بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم به وجود آمد و این مسابقه را از حالت عادی خارج کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - رکنا از گیلان؛ دیدار تیم های مدعی گروه A لیگ دسته دوم فوتبال ایران با حواشی ناگواری همراه بود و بار دیگر چهره مسابقات باشگاهی این رشته ورزشی را تیره و تار کرد.

در دیدار میان تیم های سپیدرود رشت و نود ارومیه در شرایطی که بازی به پایان نرسیده بود درگیری و زد و خورد شدیدی میان بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم به وجود آمد و این مسابقه را از حالت عادی خارج کرد.

در دقیقه ۷ مسابقه اعتراض یکی از مربیان سپیدرود رشت پس از بگومگویی که با مربیان نود ارومیه داشت داور را مجاب کرد تا به وی کارت زرد بدهد و جنجال ادامه پیدا کرد، اما شرایط مسابقه آرام شد. این آرامش تا دقیقه ۳۸ نیمه نخست ادامه داشت و در این لحظه بار دیگر نیمکت های دو تیم با هم دیگر دچار بحث و مرافعه شدند و حتی برخی از اعضای کادرفنی دو تیم با هم گلاویز شدند. این درگیری تا دقیقه ۴۴ ادامه پیدا کرد و در نهایت به داخل زمین کشیده شد تا بازیکنان با هم دچار زد و خورد شوند، ولی در نهایت مسئولان برگزارکننده توانستند بازی را کنترل کنند.  

درگیری میان دو تیم بیش از ۸ دقیقه به طول کشید و با این وجود بازی نیمه تمام نماند در شرایطی که در پایان هر دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند و تنها یک امتیاز گرفتند. در این اتفاق تلخ یکی ازاعضای تیم نود به علی عمویی ماساژور سپیدرود ضربه ای زد که موجب شد دندان های وی شکسته و با خونریزی شدید راهی درمانگاه شود!

گفتنی است، در حال حاضر در جدول رده بندی سپیدرود در رده دوم و نود در رده چهارم جای دارد.

مرجان گودرزی /گیلان

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط