مرد اعدامی در کرج قصاص نشد  -  پایان کابوس 2 سال چوبه دار

مرد اعدامی در کرج قصاص نشد - پایان کابوس 2 سال چوبه دار

۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - معاون توسعه حل اختلاف البرز گفت که با تلاش اعضای شورای حل اختلاف، اولیای دم در یک پرونده قتل در شهرستان چهارباغ از حق خود گذشتند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - به گزار ش رکنا؛ احمد نوروزی با اشاره به گذشت اولیای دم در یک پرونده قتل با تلاش کارکنان شورای حل اختلاف گفت: در این پرونده قتل در چهارباغ که سال ۱۳۹۹ به وقوع پیوسته بود قاتل در ندامتگاه مرکزی کرج جهت رسیدگی و صدور حکم بازداشت بود که درخواستی برای مذاکره و صلح و سازش با اولیای دم را مطرح کرد.

معاون توسعه حل اختلاف البرز افزود: پس از تشکیل پرونده و تحقیقات مفصل در خصوص نحوه قتل و بازداشت متهم و همچنین بررسی همه جوانب پرونده، اعضای شورا مذاکرات برای جلب رضایت اولیای دم را آغاز کردند.

او با اشاره به انجام مذاکرات متعدد با اولیای دم توسط شعبه ۷۲ شورای حل اختلاف مستقر در ندامتگاه مرکزی کرج، اضافه کرد: با تلاش های انجام شده، قبل از صدور کیفرخواست توسط دادسرا و رسیدگی در دادگاه کیفری یک استان البرز، رضایت اولیای دم در خصوص جنبه خصوصی جرم اخذ و پرونده مذکور به صلح و سازش ختم شد البته جنبه عمومی مجازات متهم همچنان باقی است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط