هادی: از بهتاج گله دارم -  اعتقاد خاصی به حضرت زینب (س) دارم

هادی: از بهتاج گله دارم - اعتقاد خاصی به حضرت زینب (س) دارم

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - عضو تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: از بهتاج، مدیرکل ورزش استان آذربایجان شرقی گله دارم.

پرویز هادی با انتقاد شدید از مدیرکل ورزش استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: گله دارم از ایوب بهتاج که من به آمدنش به اداره کل خیلی کمک کردم چون می دانستم آدم ورزشی و از خانواده کشتی است و طبیعتاً وقتی مدیر شود هم به ورزشکاران رسیدگی خواهد کرد و هم ورزش استان، اما متاسفانه در این مدت حتی یک بار هم زنگ نزده حالم را بپرسد حالا بماند من چند تا مدال جهانی و بازی های آسیایی و تورنمنت دارم.

وی خاطرنشان کرد: پاداش که تا حالا نگرفته ام هیچ، یک زنگ خشک و خالی هم ندیدم. اگر به منِ پرویز هادی که دراین استان مدال جهانی دارم و امید المپیک دارم و چند ورزشکار دیگرت که شانس المپیک دارند، زنگ نزنی، به  چه کسی زنگ میزنی؟ 

عضو تیم ملی کشتی آزاد گفت: حالا در مورد انتخابات هیأت کشتی هم سه بار نفرات مجمع را عوض کردند، من واقعاً از این مسائل گله مندم. وظیفه مدیرکل استان هست به استاندار بگوید اینها امید المپیک هستند، من خواهش می کنم جلسه بگذارند و به درد و دل آنها برسند.

هادی با بیان این جمله که اعتقاد ویژه ای به خانم زینت (س) دارد، افزود: من اول خدا و دوم از ائمه همه چیز را می خواهم. اعتقاد خاصی دارم به خانم زینب (س)، ایشان شخصیت خیلی بزرگوار و رنج کشیده اهل بیت هستند.

وی که میهمان برنامه دایره طلایی بود عنوان کرد: پسرم 2 ساله است، در این مدت شاید تنها 3-4 ماه خانه بودم خانمم و خانواده اش همه کارها را انجام داده اند. من در بچگی پدرم را از دست دادم، برادرانم همه جا و همیشه پشتم بودند دست شان را می بوسم و امیدوارم آنها را به آرزوی شان که مدال المپیک است، برسانم.

منبع : خبرگزاری فارس