تشک ضدکرونای لیونل مسی -  اختراع جدید تقدیم به ستاره آرژانتینی

تشک ضدکرونای لیونل مسی - اختراع جدید تقدیم به ستاره آرژانتینی

۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - یک شرکت اسپانیایی اختراع جدید خود را به لیونل مسی هدیه داده است تا فوق ستاره بارسا از بیماری کووید19 در امان بماند!

به گزارش ورزش سه، از زمستان گذشته دنیا درگیر مبارزه با بیماری کووید19 است. ویروس کرونا عامل این بیماری تاکنون جا میلیون ها نفر در دنیا را گرفته و هنوز درمانی برای این بیماری پیدا نشده است.

ویروس کرونا باعث وقفه در بسیاری از فعالیت های اجتماعی شده و حتی فوتبال اروپا را نیز برای چند ماه دچار وقفه کرد. برخی کشورها همچون فرانسه و هلند ترجیح دادند لیگ فوتبال خود را نیمه تمام بگذارند. لیگ قهرمانان نیز پس از وقفه ای 5 ماهه از دو روز پیش از سر گرفته شد و قرار است دور یک چهارم نهایی نیز به صورت مجتمع و تک حذفی در شهر لیسبون برگزار شود.

امروز رسانه های اسپانیایی ادعا کردند که لیونل مسی از تشکی برای خوابیدن استفاده می کند که ضدکروناست. این تشک دارای قابلیتی است که در 99.84 درصد موارد، قدرت از بین بردن ویروس کرونا را دارد. تشکی که توسط یک شرکت اسپانیایی اختراع و عرضه شده است و البته بسیار نیز گران قیمت است. 

سیستم تشک به گونه ای است که از طریق ذرات نانوی به کار رفته در بافت هایش، قادر به از بین بردن ویروس کروناست و می تواند بهترین و امن ترین استراحت لازم را برای فرد رقم بزند.

از نکات جالب دیگر تشک اینکه، اگر فردی مبتلا روی آن بخوابد، طی 4 ساعت می تواند از خود ویروس زدایی کند و احتمال انتقال ویروس را از بین خواهد برد. تشک قابلیت ماساژ و گرمابخشی به پاها را نیز دارد و از این حیث کاملا مناسب ورزشکاران حرفه ای است.

این تشک هدیه ای از سوی شرکت اسپانیایی برای لیونل مسی بوده و برخلاف ادعاها، فوق ستاره آرژانتینی اقدام به خرید آن نکرده است.

البته مسی تنها ورزشکاری نیست که از این تشک استفاده می کند. سائول نیگز ستاره ملی پوش اتلتیکو که از استفاده کنندگان تشک ضدکروناست، می گوید:« وقتی این تشک را امتحان کردم، به وضوح متوجه شدم که چقدر روی خواب و استراحتم تاثیر مثبت می گذارد. پیش از این پس از انجام هر بازی تا 5 یا شش صبح خوابم نمی برد اما حالا تحت هر شرایطی پس از نیم ساعت خوابم می برد.»

منبع : بیتوته

اخبار گوناگون در برخط