تصویر  -   بی احترامی یک فوتبالیست زن به مارادونا در اسپانیا

تصویر - بی احترامی یک فوتبالیست زن به مارادونا در اسپانیا

۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - دختری فوتبالیستی که نمی‌خواست یک دقیقه سکوت را برای مارادونا اجرا کند دلایل تصمیمش را توضیح داد.

 این هفته در تمامی بازی های فوتبالی شاهد ادای احترام به مارادونا بودیم که چهارشنبه گذشته در سن ۶۰ سالگی درگذشت ولی در میان کسانی که به او احترام گذاشتند، کسی بود که نمی خواست با  این جریان پیش برود و از از ادای احترام به دن دیه گو خودداری کرد.

تصویر  -   بی احترامی یک فوتبالیست زن به مارادونا در اسپانیا

 تیم فوتبال ویاایش اینترریاس FF روز  شنبه در یک بازی دوستانه مقابل دپورتیوو لا کرونیا در بازی های زنان اسپانیا با نتیجه ۱۰-۰  برنده شد.

پائولا بازیکن ۲۴ ساله این تیم در این دیدار  به تصمیم  یک دقیقه سکوت به خاطر  احترام به مارادونا قبل از شروع مسابقه سربازد  و درحالیکه همه بازیکنان در حال اجرای این تصمیم بودند روی زمین نشست و پشتش را به جایگاه اصلی کرد.وی در این باره گفت: هم تیمی هایم به من نگاه کردند و خندیدند زیرا آنها می دانستند که من این کار  را انجام نمی دهم."

   وی افزود: چند روز پیش روز منع خشونت علیه زنان بود و در فوتبال اسپانیا برای این موضوع  این حرکت  انجام نشد و اگر یک دقیقه سکوت برای قربانیان رعایت نشود من حاضر نیستم این کار را  انجام دهم. من از رعایت آن یک دقیقه سکوت برای یک متجاوز، کودک آزار و سو استفاده کننده خودداری می کنم.

داپنا ادامه داد: در این بازی مجبور شدم روی زمین بنشینم و پشتم را برگردانم.

وی در پایان گفت: "برای اینکه یک بازیکن طراز اول باشی علاوه بر توانایی های داخل میدان باید به  ارزش های انسانی هم احترام بگذارید.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز
مارتین ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
تو هم مثه اینکه میخای بکشنت بچه جون???مردم دنیا نسبت ب دن دیگو هیچگونه شوخی ای ندارن?