شروع دور تازه اردوی تیمهای ملی تکواندو از 16 آذر ماه

شروع دور تازه اردوی تیمهای ملی تکواندو از 16 آذر ماه

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - دور جدید اردوی تیم ملی تکواندو از 16 آذر در تهران آغاز می‌شود.

با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم های ملی، اردوی تیم های ملی تکواندو مردان، زنان و پاراتکواندو از روز یکشنبه - 16 آذرماه در مرکز جهانی تکواندو آغاز می شود.

در ابتدای ورود از ورزشکاران و کادرفنی تست کرونا (PCR) گرفته می شود و تا مشخص شدن جواب تست، ملی پوشان قرنطینه می شوند؛ در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد تمرینات تکواندوکاران شروع خواهد شد.

تیم ملی تکواندو مردان با ترکیب آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو المپین تکواندو کشورمان، سجاد مردانی، سروش احمدی، امیرمحمد بخشی و عرفان ناظمی مرحله جدید تمرینات خود را آغاز می کند. هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

در بخش پاراتکواندو نیز مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی پارالمپین های تکواندو کشورمان زیر نظر پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی تمرینات خود را از سر می گیرند.

مهلا مومن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، تینا مدانلو، طیبه پارسا و زهرا شجاعی نیز در گروه زنان به اردوی تیم ملی دعوت شده اند که زیر نظر مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور به عنوان مربی تمرینات آماده سازی خود را آغاز می کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز