داور والیبال نشسته: دیواری کوتاه تر از داور وجود ندارد - رضایی:داورهای ما در سطح جهانی نیستند
سرویس ورزشی - داور بین‌المللی والیبال نشسته کشورمان گفت: بازیکن بدنش نمی‌کشد و نمی‌تواند بازی کند به داور اعتراض می‌کنند.

در چهارمین روز از مرحله دوم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان، گرامیداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در سالن فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار شد. در یکی از دیدارها که مصاف برترین پاراوالیبالیست های جهان هم می شود از آن نام برد، تیم شهرداری ورامین با نتیجه سه بر یک تیم مس شهر بابک کرمان را شکست داد.

در گیم چهارم این دیدار، هادی رضایی سرمربی تیم مس شهر بابک کرمان، به داور معترض شد که مرتکب اشتباه شده است و به نحوه قضاوت داوران اعتراض داشت.

داور والیبال نشسته: دیواری کوتاه تر از داور وجود ندارد - رضایی:داورهای ما در سطح جهانی نیستند

در این رابطه هادی رضایی با اشاره به اینکه در حین بازی اصلا عصبانی نشدم و فقط بعد از بازی با داور در مورد اشتباهش صحبت می کردم، اظهار داشت: داورهای والیبال نشسته خوب هستند. بازی شهرداری و مس در حد و اندازه رقابتهای جهانی است ولی داورهای ما در سطح جهانی نیستند. از دی ماه سال 98 تا امروز، داور کشورمان دو دیدار را سوت زده و بعد بهترین بازی ایران را قضاوت می کند. داوران ما در این مدت زیاد بازی قضاوت نکرده اند و باید داور تجربه بازی داشته باشد. داور هم مثل من اشتباه می کند و من به داور توهین نکردم.

داور والیبال نشسته: دیواری کوتاه تر از داور وجود ندارد - رضایی:داورهای ما در سطح جهانی نیستند

مرتضی اکرمی داور اول این بازی هم در مورد اعتراض هادی رضایی سرمربی تیم مس شهر بابک کرمان، گفت: سطح بازی شهرداری و مس بالا بود و حساسیت زیادی داشت. بازیکنان تیم ملی که قهرمان جهان و المپیک هستند، بین دو تیم تقسیم شده بودند، به خاطر همین هیجان بازی هم بالا رفته بود. به اعتراضات مربیان و بازیکنان عادت داریم. متاسفانه دیواری کوتاه تر از داور وجود ندارد. بازیکن بدنش نمی کشد و نمی تواند بازی کند به داور اعتراض می کنند. داوران عمدی اشتباه نمی کنند و اشتباهات سهوی است چون انسان جایز الخطاست.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز