چالش مانژوکیچ مقابل اینتر

چالش مانژوکیچ مقابل اینتر

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مهاجم میلان سه شنبه شب فرصت دارد تا آمار بدش را برابر اینتر جبران کند.

به نقل از بی ساکر، پس از نتیجه مثبت در شرطبندی روی زلاتان ایبراهیموویچ، مدیریت میلان تصمیم گرفت دوباره در نقل و انتقالات زمستانی یکی دیگر از گلزنان سابق سری آ را به ایتالیا بازگرداند. ماریو مانژوکیچ در ۳۴ سالگی به سن سیر رفت تا به احتمال فراوان آخرین چالش خود را در سطح اول اروپا تجربه کند. 

شروع مهاجم  کروات مطابق انتظار پیش نرفت و تنها پس از ۲۰ دقیقه بازی، تیمش شکست ۳ بر صفر برابر آتالانتا را تجربه کرد. با این حال بازیکن میلان خیلی زود فرصت خواهد داشت تا آن شروع تلخ را از بین ببرد. میلان و اینتر سه شنبه شب در جوزپه مئاتسا داربی دلا مادونینا را برگزار خواهند کرد. دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم می روند. 

با وجود این که به نظر می رسد مانژوکیچ در ترکیب اصلی نباشد اما ممکن است در نیمه دوم دقایق زیادی در میدان حضور داشته باشد و اگر می خواهد به صعود تیمش کمک کند باید آمار بدش را مقابل رقیب همیشگی میلان بهبود بخشد. 

مهاجم کروات تاکنون هشت بار با اینتر روبرو شده اما خیلی خوش شانس نبوده است. بازیکن سابق یوونتوس تنها یک بار دروازه اینتر را باز کرد که آن هم در آخرین دیدار رخ داد. با این حال آمار مثبت در کسب نتیجه مقابل نراتزوری داشته است و تنها یک شکست را در فصل ۱۷-۲۰۱۶ برابر این تیم تجربه کرد. 

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز