پاکدل: به من الهام شده بود که می توانم کار خاصی انجام بدهم! -  نباید از بردن پرسپولیس مغرور شویم
سرویس ورزشی - مهاجم تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: از قبل به من الهام می‌شود می‌توانم کار خاصی انجام بدهم و حس می‌کردم می‌توانم به پرسپولیس گل بزنم که این لطف خدا است.

حامد پاکدل در گفت وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص گلزنی به پرسپولیس در بازی روز گذشته اظهار داشت: همه اینها لطف خداست. ما کارمان را انجام می دهیم. توپ یا وارد دروازه می شود یا نمی شود که حکمت خدا است.

وی ادامه داد: پرسپولیس یک تیم خاص، بزرگ و فراتر از ایران است. در آسیا یک تیم فوق العاده بزرگ و محبوب است. آنها باخت نداشتند و فینالیست لیگ قهرمانان آسیا هم بودند. اراک هم برای اولین بار میزبان چنین بازی رسمی و مهمی مقابل یکی از تیم های خاص ایران بود. یک بازی خیلی خوب و لذت بخش از جانب هر دو تیم برگزار شد که ماحصل آن پیروزی آلومینیوم مقابل تیم بزرگ پرسپولیس بود.

مهاجم آلومینیوم اراک در مورد اینکه آیا فکر می کرد مقابل پرسپولیس گلزنی کند و اولین شکست فصل این تیم را رقم بزند، گفت: همیشه خوشبینم ولی این لطف خداست که از قبل به من الهام می شود می توانم کار خاصی انجام بدهم. از قلبش حس می کردم می توانم گل بزنم اما تعداد آن را نمی دانستم. خدا همیشه هوایم را دارد که باعث شد یک گل خیلی مهم مقابل تیم دوست داشتنی پرسپولیس بزنم.

پاکدل در خصوص اینکه آلومینیوم به خوبی امتیاز می گیرد اما هنوز در نیمه دوم جدول حضور دارد، عنوان کرد: این طبیعی است چون فاصله تیم ها خیلی به هم نزدیک است. اگر می باختیم شرایط طور دیگری برایمان رقم می خورد اما الان شرایط برایمان به گونه دیگری شده، فاصله ها خیلی به هم نزدیک است. اگر مشکلات داوری هم نبود می توانستیم امتیازات بیشتری بگیریم و الان در جدول تک رقمی بودیم اما شیرینی فوتبال به غیرقابل پیش بینی بودن و اشتباهاتی که در آن وجود دارد، است. خدا را شکر؛ تیم منسجم و خوبی داریم. روز به روز به هدف مد نظرمان نزدیک می شویم و در هر بازی برای 3 امتیاز تلاش می کنیم. بعد از آن لطف خداست که اگر باز هم مثل بازی با پرسپولیس شامل حالمان شود، می توانیم برنده زمین باشیم.

مهاجم آلومینیوم اراک در مورد حفظ روند صعودی این تیم گفت: تیم ما یک روند صعودی را طی می کند. بالانس آن به هم نمی خورد که یک روز ببازیم، یک روز ببریم و در نتیجه گرفتن نوسان داشته باشیم. اینکه سیر مثبت و صعودی داریم نشان می دهد آلومینیوم شخصیت خیلی خوبی دارد. تمام تلاشمان را می کنیم که این نتیجه گیری بهتر شود.

وی در خصوص اینکه اکنون با 6گل زده از مدعیان جدی آقای گلی این فصل به شمار می رود، عنوان کرد: در ابتدای فصل 4 بازی حساس را به خاطر کرونا از دست دادم ولی باز هم خداراشکر می کنم. مهم این است که اول تیم نتیجه بگیرد و برای همین ما تمام تلاشمان را می کنیم. در وهله بعدی هم به هرحال من مهاجم هستم و دوست دارم گل های بیشتری بزنم تا به هدفی که دارم برسم.

پاکدل در مورد بازی بعدی آلومینیوم اراک در خانه تراکتور تبریز اظهار داشت: تیم هایی مثل تراکتور، پرسپولیس و استقلال تیم های بزرگی هستند و بازی با آنها شرایط خاص خودش را دارد. باید با تمرکز بیشتری به تبریز برویم و از برد مقابل پرسپولیس نباید مغرور شویم. با تمام توان مقابل تیم خوب تراکتور بازی می کنیم که به امید خدا با دست پر به اراک برگردیم.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز