مرحله سوم جام حذفی؛  عبور  آسان مدعیان لیگ یک یا خلق شگفتی؟

مرحله سوم جام حذفی؛ عبور آسان مدعیان لیگ یک یا خلق شگفتی؟

۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳ زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرویس ورزشی - دیدارهای مرحله سوم جام حذفی روز پنجشنبه با انجام 6 مسابقه به پایان می‌رسد و روز جمعه نیز قرعه کشی مسابقات با حضور تیم‌های لیگ برتری انجام خواهد شد.

دیدارهای مرحله سوم جام حذفی روز پنجشنبه با انجام 6 مسابقه به پایان می رسد. در مسابقات این روز تیم های لیگ یکی به مصاف حریفان خود می روند البته یک مسابقه هم امروز( چهارشنبه) در خرم آباد بین تیم های خیبر و شهید قندی یزد برگزار می شود. خیبر با عبدالله ویسی شاید جام حذفی را جدی بگیرد. بعید است شهید قندی بتواند خیبر را شکست بدهد.

در یکی از مهم ترین بازی های روز پنجشنبه تیم مس کرمان صدرنشین مسابقات لیگ یک میزبان تیم چوکای تالش است که در رده شانزدهم قرار دارد. اگر در این مسابقه شگفتی رخ ندهد مس کرمان پیروز خواهد بود. چوکا هم با انگیزه اثبات توانایی هایش به میدان می رود.

ملوان بندرانزلی که این روزها حال و روز خوشی در لیگ یک ندارد و برخلاف انتظارها جایی در بین بالانشینان جدول ندارد و روی پله دهم جدول لیگ ایستاده است. ملوان این هفته برای دفاع از اعتبارش به میدان می رود ولی با حریفی چغر بازی دارد. رایکا با نادر دست نشان تیمی سختکوش است شاید اگر تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه را داشتند این بازی یکی از مسابقات پرتماشاگر مرحله سوم جام حذفی می شد. 

نود ارومیه تیم قعرنشین جدول لیگ میزبان پارس جنوبی است. نود ارومیه که در رده هفدهم است به مصاف پارس جنوبی محمد نصرتی می رود. پارس جنوبی تیمی پرنوسان بوده ولی دوست ندارد در گام اول جام حذفی از گردونه رقابت ها کنار برود. گل ریحان البرز تیم آخر جدول لیگ هم میزبان تیمی از رده پایین تر یعنی مس نوین کرمان است.در این مسابقه شانس هر دو تیم برای برنده شدن مساوی است و نمی توان گفت که کدام تیم قدرت بیشتری دارد.

استقلال ملاثانی میزبان بادران تهران است شاید آبی پوشان خوزستانی در این مسابقه هم شگفتی ساز شوند. استقلال ملاثانی انگیزه زیادی برای دیدن شدن دارد. بادران تهران معمولا جام حذفی را جدی می گیرد این تیم در فصول گذشته هم یکبار دراین رقابت ها به مصاف پرسپولیس رفت.

تیم هایی که در این مسابقات برنده شوند به همراه 5 تیمی که با قرعه استراحت روبه رو شدند در روزهای 21 و 20 اسفند در مرحله یک شانزدهم جام حذفی با تیم های لیگ برتری رقابت خواهند کرد. مراسم قرعه کشی نیز روز جمعه برگزار می شود و تیم ها حریفان خود را خواهند شناخت. 

اسامی داوران مرحله سوم جام حذفی :

*چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹ 

داماش پارسه تهران- سردار بوکان  

حسین بوجاری- هادی ابراهیمی – محمد رضا حسینی – محمد رضا دلاوری

ناظر: بابک داوری            

خیبر خرم آباد – شهید قندی یزد         

ایمان شاه ولی – علی ممبینی – مازیار معتمدنیا – عادل بیت سیاح

ناظر: مهرداد ذهبی  

*پنج شنبه ۷ اسفند ۹۹

گل ریحان البرز- مس نوین کرمان  

مهدی جبرئیلی – ایوب غلام زاده – علیرضا شهری – فرهاد قاسمی      

ناظر: حمید نظری           

قشقایی شیراز- فولاد نوین اهواز   

حسام ملامحمدی – امیررضا آشور ماهانی – هارون چوپانزاده – مهدی نبی زاده  

ناظر: علیرضا رجبلو

 استقلال ملاثانی – بادران تهران

حسین زیاری – مرتضی سلمان نژاد – احد طوسی – پژمان قرائیان   

ناظر: صفدر احمدی   

مس کرمان – چوکا تالش

مجتبی شجاعی – نوید عسگری – مسعود شیرانی – احسان رفیعی   

ناظر: فرشید افشار    

نود ارومیه – پارس جنوبی جم

مجید محمدی – حسین سلیمانی – اصغر ملکی – مرتضی عابدی

ناظر: ایرج ساعدی

ملوان بندرانزلی – رایکا بابل

وحید صالحی – موسی مه آبادی – رضا اسکندری – هادی صحرایی

ناظر: مجید دوستی

منبع : خبرگزاری فارس