بلاتکلیفی پاسور خارجی تیم والیبال خاتم اردکان -  در انتظار پرداخت بیش از 100 میلیون مالیات
سرویس ورزشی - پاسور مونته نگرویی تیم والیبال خاتم اردکان در انتظار پرداخت مالیاتش توسط مسئولان باشگاه است تا بتواند ایران را ترک کند.

تیم والیبال خاتم اردکان امسال با هدایت فرهاد نفرزاده در رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور حضور پیدا کرد. این تیم در ابتدای راه برای تقویت خود به دنبال جذب یک پاسور خارجی بود. اردکانی ها ابتدا با یک پاسور هلندی به توافق رسیدند که شرایط برای حضور وی در ایران فراهم نشد. پس از آن نفرزاده به سراغ رایکو اشتروگر، پاسور 25 ساله تیم ملی مونته نگرو رفت و توانست با وی به توافق برسد.

نفرزاده به دلیل کسب نتایج ضعیف در نیم فصل از جمع اردکانی ها جدا شد. در پایان فصل هم تیم والیبال خاتم در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار گرفت و نتوانست به جمع 8 تیم برتر صعود کند. 

بلاتکلیفی پاسور خارجی تیم والیبال خاتم اردکان -  در انتظار پرداخت بیش از 100 میلیون مالیات

در پایان فصل رایکو اشتروگر به دنبال برگشت به کشور خود است، اما مشکل بزرگی سر راه وی قرار دارد که تاکنون مانع سفر این بازیکن به مونته نگرو شده است. در قراردادی که تنظیم شده مالیات این بازیکن به صورت کامل برعهده باشگاه قرار گرفته است و حالا مسئولان خاتم اردکان برای تهیه این مبلغ دچار مشکل هستند.

در شرایطی که اردکانی ها باید بیش از 100 میلیون تومان فقط برای مالیات رایکو پرداخت کنند، این بازیکن در بلاتکلیفی محض به سر می برد و هر روز این موضوع را از مسئولان باشگاه پیگیری می کند.

علیرضا جدیدی، مدیرعامل باشگاه خاتم اردکان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی درمورد شرایط قراردادی رایکو اظهار داشت: مدیران باشگاه در جریان جزئیات قرارداد این بازیکن نبودند. از پیدا کردن تا ثبت قرارداد این بازیکن برعهده فرهاد نفرزاده بود. ما نمی دانستیم که مالیات او را هم باشگاه باید پرداخت کند، اما متاسفانه چنین موردی در قرارداد رایکو ثبت شده است.

بلاتکلیفی پاسور خارجی تیم والیبال خاتم اردکان -  در انتظار پرداخت بیش از 100 میلیون مالیات

وی ادامه داد: نفرزاده به واسطه دوستانی که داشت توانست با این بازیکن به توافق رسیده و قراردادش را تنظیم کند. ما هم بنا را بر اعتماد گذاشته بودیم و در پایان مسابقات متوجه شدیم که باید بیش از 100 میلیون تومان فقط برای مالیت رایکو پرداخت کنیم. شرایط مالی ما این روزها چندان مساعد نیست و باید دید در آینده چه اتفاقی رخ می دهد. در حال حاضر رایکو در ایران است و شنیده ام که بلیت برگشت را هم تهیه کرده و با این شرایط فشار مضاعفی به ما وارد شده است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز