گل محمدی: فوتبال از نبود کریمی و مهدوی کیا ضرر کرد -  فدراسیون ما بزرگ تر از آدم های کوچک است
سرویس ورزشی - سرمربی پرسپولیس می‌گوید فوتبال ما از انتخاب نشدن کریمی و مهدوی‌کیا ضرر کرد نه این دو پیکشسوت که در انتخابات رای اعتماد نگرفتند.

یحیی گل محمدی بعد از پیروزی تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: به خاطر این سه امتیاز خدا را شکر می کنیم. بازی را خوب شروع کردیم و گل زدیم. می توانستیم گل های بعدی را هم بزنیم اما به خاطر از دست دادن موقعیت ها دچار استرس شدیم.

او سایپا را از تیم های خوب لیگ دانست و گفت: آن ها نسبت به قبل متفاوت شده اند. بازی جانداری انجام دادند و بازیکنان ما هم کم نیاوردند و خوب دویدند تا سه امتیاز را کسب کنیم. به آن ها خداقوت و خسته نباشید می گویم. خیلی متمرکز بودیم و در خیلی از صحنه ها تمرکز خودمان را حفظ کردیم و سه امتیاز را به دست آوردیم. این پیروزی را به هواداران تقدیم می کنیم. هر چه داریم از هواداران است. ان شاء الله این روند را ادامه دهیم. مساله مهم، از دست دادن موقعیت ها بود که باید در زدن ضربات آخر تمرکز بیشتری داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس به انتخابات فدراسیون فوتبال اشاره کرد و افزود: از علی کریمی و مهدی مهدوی کیا بابت شجاعت و از خودگذشتگی خود برای ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال تشکر می کنم. به نظرم چیزی از دست نداده اند. کسی که این وسط ضرر کرد، فوتبال ما بود که از انتخاب نشدن این دو نفر ضرر کرد. برای عزیزی خادم هم آرزوی موفقیت و سلامتی دارم. ان شاء الله عملکردی داشته باشند که فوتبال ما را از این حالت نجات دهند.

وی با اشاره به اسامی مدیرانی که در روزهای گذشته از آن ها به عنوان مدیران مدنظر عزیزی خادم یاد شده است، اضافه کرد: امیدوارم کسانی که به او اضافه می شوند، افراد قوی و قدرتمندی باشند. یکسری اسامی شنیده ایم که بودن این افراد در فدراسیون فوتبال زیاد جالب و خوشایند نیست و اسم فوتبال و فدراسیون آن قدر بزرگ است که جای آدم های کوچک نباشد. امیدوارم عزیزی خادم انتخاب های خوبی داشته باشد.

منبع : خبرگزاری ایسنا