درخواست مهم باشگاه پرسپولیس از هواداران

درخواست مهم باشگاه پرسپولیس از هواداران

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای از هواداران خود خواست تا در سفر این تیم به آبادان از تجمع در محل حضور اعضای این تیم خودداری کنند.

باشگاه پرسپولیس در این بیاینه نوشته: طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شیوع ویروس کرونا در برخی استان های کشور از جمله استان خوزستان به اوج رسیده و متاسفانه شاهد موج جدیدی از ابتلای هموطنان مان به این بیماری در استان یادشده هستیم.

 از این رو، به منظور رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، همچنین حفاظت از سلامت بازیکنان و اعضای تیم، درخواست می کنیم هواداران عزیز خوزستانی از هرگونه تجمع در فرودگاه، هتل و ورزشگاه محل برگزاری بازی اجتناب کنند.

لطف و محبت طرفداران پرسپولیس اثبات شده است و فقط به خاطر جلوگیری از افزایش میزان ابتلا به ویروس منحوس کرونا، خواهشمندیم برای این بازی، از طریق فضای مجازی حامی تیم محبوب خود باشید. بدون تردید، عشق و علاقه طرفداران خونگرم خوزستانی در فضای مجازی هم ملموس است و خانواده بزرگ پرسپولیس، استان خوزستان و شهر آبادان را نیز خانه خود می دانند.

بدیهی است؛ حتی در صورت حضور در فرودگاه، هتل و ورزشگاه، فرصتی برای ملاقات با اعضای تیم فراهم نیست چراکه مدیریت باشگاه پرسپولیس، تمهیدات سختگیرانه برای رعایت پروتکل های بهداشتی در سفر سرخپوشان به آبادان در نظر گرفته است.

منبع : همشهری آنلاین