مسیگر: کمالوند گفت بر می گردم -  هیچ مذاکره ای بین باشگاه شاهین و استقلال انجام نشده
سرویس ورزشی - مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: هیچ مذاکره‌ای بین باشگاه شاهین شهرداری بوشهر و باشگاه استقلال انجام نشده است.

سعید مسیگر در مورد جلسه امروز مدیران باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در خصوص ماجرای فراز کمالوند و تیم استقلال، اظهار داشت: طی 48 ساعت گذشته سه چهار جلسه طولانی داشتیم. مجموعه شاهین شهرداری بوشهر مخالف رفتن فراز کمالوند است. امروز هم برخی خواسته ها و مسائل در جلسه عنوان شد و پس از اتمام جلسه خروجی آن را به کمالوند منتقل کردیم. او ان شاالله فردا در اهواز و در کنار تیم شاهین شهردای بوشهر خواهد بود.

مدیرعامل شاهین بوشهر در مورد وضعیت قراردادی فراز کمالوند عنوان کرد: او قراردادش را فسخ نکرده و قراردادی هم با استقلال نبسته است. در جریان اینکه یکی دو جلسه در تمرینات استقلال بوده، نیستم اما در کل سیاست و دیدگاه شاهین شهرداری این است که راضی به جدایی کمالوند نیستیم. او هم مصاحبه ای کرده و گفته اهل نامردی نیست و جدا نمی شود. در جلسه ای که امروز با حضور نماینده و شهردار داشتیم این مساله عنوان شد و خروجی را هم به کمالوند اطلاع دادیم.

وی در مورد اینکه آیا کمالوند در تماس تلفنی اعلام کرده که به اردوی شاهین بر می گردد، گفت: کمالوند به احتمال زیاد فردا در اهواز خواهد بود و ان شاالله بر می گردد. او گفت بر می گردم و تا ساعاتی دیگر هم برای بحث تهیه بلیت اقدام می کنیم.

مسیگر در پاسخ به این سوال که اگر کمالوند بر نگردد، آیا از او و باشگاه استقلال شکایت می کنند، اظهار داشت: ان شاالله بر می گردد.

وی در خصوص اینکه آیا با مددی مدیرعامل استقلال در این مورد صحبتی داشته، گفت: هیچ مذاکره ای بین باشگاه شاهین شهرداری بوشهر و باشگاه استقلال انجام نشده است.

منبع : خبرگزاری فارس