توضیحات باشگاه پرسپولیس در مورد چگونگی صدور itc مهدی ترابی

توضیحات باشگاه پرسپولیس در مورد چگونگی صدور itc مهدی ترابی

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره فرآیند صدور ITC مهدی ترابی اعلام کرد.

امیر علی حسینی درباره فرآیند دریافت ITC مهدی ترابی اظهار داشت: پنج شنبه دو هفته قبل بود که پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر بنا بر حکم صادره انجام شد. ما برای این که زمان را از دست ندهیم، طی روزهای شنبه و یکشنبه گذشته دو نامه را همراه مستندات برای فیفا ارسال کردیم تا روز دوشنبه با شروع روز کاری، موضوع مورد بررسی قرار بگیرد. نامه ها حاوی مستندات پرداخت تمام مبلغ مورد مطالبه بود. فیفا متعاقبا نامه ای به طرف مقابل زد که اگر ظرف سه روز پاسخی داده نشود، پرونده بسته خواهد شد.

وی ادامه داد: وکیل بودیمیر در پاسخ اعلام کرد، پول هنوز به حساب نیامده است. البته با توجه به شرایط تحریم بانکی، انتظارش می رفت. از آن زمان، به صورت مرتب و هر چند ساعت یکبار، با ارسال پیام یا تماس پیگیر این مساله بودیم که پول به حساب رفته است یا نه. در نهایت بعد از ظهر پنج شنبه بود که وقتی با وکیل بودیمیر تماس گرفتم، اعلام کرد چند دقیقه قبل پول وارد حساب شده است.

مدیر کمیته بین الملل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: از او درحواست کردم بدون از دست دادن زمان، در ایمیلی به فیفا این مطلب را اعلام کنند، چون می خواهیم مجوز بازی بازیکن تا روز شنبه صادر شود. این اتفاق در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز پنج شنبه افتاد. با توجه به تعطیلی روز شنبه و یک شنبه فیفا، شرایط سخت و زمان اندکی داشتیم. این شد که تماس های زیادی با عوامل مختلف در فیفا برقرار کردیم تا مسوولی که باید نامه باز شدن پنجره پرسپولیس و فعال شدن سیستم TMS را ارسال کند، پیدا کنیم.

سیف ادامه داد: این تماس ها بیش از دو ساعت به طول انجامید تا فرد مورد نظرمان را پیدا کنیم. در نهایت وی را متقاعد کردم که کار به بعد موکول نشود و به این ترتیب بود که نامه لغو محرومیت را گرفتیم. بعد از آن باید شماره ثبت قرارداد را برای آپلود در سامانه TMS، از مرجع داخلی می گرفتیم. با انجام همه این موارد، در نهایت درخواست ITC انجام شد، اما مشکل بعدی تعطیلی در قطر بود.

حسینی در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه عنوان کرد: با مسوول مربوطه در باشگاه العربی تماس گرفتم. او ابتدا اعلام کرد که در روزهای جمعه و شنبه تعطیل هستند ولی در نهایت قبول کرد، اقدام لازم را انجام بدهد. مشکل بعدی، تعطیلی فدراسیون فوتبال قطر بود که دکتر شکوری در تماس با دبیرکل فوتبال قطر، این مساله را هم حل کرد و همه این تلاش ها باعث شد ITC ترابی در روز تعطیل و در کمتر از ۲۴ ساعت دریافت شود.

منبع : خبرگزاری فارس