ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی  -  سورپرایز یحیی در خط حمله یا هافبک!
سرویس ورزشی - شاگردان گل‌محمدی در غیاب او و در ورزشگاه آزادی به مصاف نساجی می‌روند تا آخرین بازی خود را در لیگ برتر قبل از سفر به هند برگزار کنند.

دیدار پرسپولیس و نساجی در شرایطی برگزار می شود که در چند روز اخیر شاگردان ساکت الهامی در بدترین زمان ممکن گرفتار کرونا شدند و از آنطرف پرسپولیس در این بازی همانند دیدار برابر پدیده مشهد، فرشاد فرجی را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نخواهد داشت. ضمن آنکه یحیی گل محمدی به دلیل محرومیت قادر به حضور کنار نیمکت تیمش نیست، اما شاگردان یحیی با توجه به تساوی در بازی قبل انگیزه بالایی برای کسب ۳ امتیاز وارد میدان خواهند شد.   

حامد لک که سابقه حضور در نساجی را در کارنامه دارد و این بازی از جهات خاصی برایش از اهمیت زیادی برخوردار است در ترکیب اصلی حاضر خواهد بود و امیدوار است پیش از حضور در آسیا کلین شیتی دیگر در کارنامه اش ثبت کند.

با رفع مصدومیت سید جلال حسینی او در کنار محمدحسین کنعانی زادگان زوج خط دفاعی پرسپولیس را شکل خواهند داد. در سمت راست نیز مهدی شیری حاضر خواهد بود و در سمت چپ نیز سعید آقایی به میدان خواهد رفت.

در خط میانی پرسپولیس احمد نوراللهی در کنار میلاد سرلک دیگر بازیکنی که سابقه حضور در نساجی را در کارنامه قرار دارد به میدان می رود و سیامک نعمتی و مهدی ترابی دیگر نفرات مدنظر یحیی گل محمدی برای این بازی خواهند بود. احتمال حضور احسان پهلوان نیز به جای سیامک نعمتی می رود و باید دید کادرفنی سرخپوشان در نهایت چه تصمیمی برای این بازی خواهد گرفت. ترابی و نوراللهی در کنار سرلک به عنوان نفرات آماده این روزهای ترکیب پرسپولیس از بالاترین انگیزه برای موفقیت سرخپوشان در این جدال محسوب می شوند و باید دید برنامه های تاکتیکی ساکت الهامی برای مهار خط میانی قدرتمند پرسپولیس به چه شکل خواهد بود.

وحید امیری و شهریار مغانلو نیز در خط حمله پرسپولیس حاضر خواهند بود. مغانلو که در آخرین تقابلش با نساجی مازندران با ثبت دبل عملکرد خوبی به جا گذاشته، امیدوار است طلسم گلزنی اش را در این بازی بشکند و با روحیه مناسب آماده دیدارهای آسیایی شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک
سیدجلال حسینی
محمدحسین کنعانی زادگان
مهدی شیری
سعید آقایی
میلاد سرلک
احمد نوراللهی
سیامک نعمتی
مهدی ترابی
وحید امیری
شهریار مغانلو

منبع : همشهری آنلاین