بچه های مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!

بچه های مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی -  خواهر دیگو مارادونا توسط بستگانش از خانه خانوادگی بیرون انداخته شد چرا که جنگ برای میراث اسطوره فوتبال آرژانتین بالا گرفته است.

لیلی خواهر مارادونا با اشک نظاره گر فعالیت ضابطان قضایی بود که اثاثیه ای که مارادونا برای برای والدین خود خریده بود را از خانه خارج می کردند. این اقلام شامل یک نقاشی بزرگ از چهره مارادونا توسط ماموران قانون ضبط خواهد شد تا زمانی که ۱۶ بازمانده مارادونا در مورد میراث وی به توافق برسند. به نظر می رسد که لیلی نزدیک ترین عضو خانواده مارادونا به اسطوره فوتبال آرژانتین بوده است. در حقیقت خواهر مارادونا تا زمان درگذشت وی در ماه نوامبر در سن ۶۰ سالگی در کنار وی بوده است. میراث مارادونا ۶۰ میلیون پوند تخمین زده می شود و به همین خاطر است که جنگ حقوقی شدیدی میان بازماندگان وی برای تصاحب این میراث در گرفته است.

یک منبع در این باره می گوید:" دالما، جیانینا و جانا، دختران رونالدو و نمایندگان فرزندانش یعنی دیگیتو فرناندو و دیگو جونیور خواستار بیرون کردن لیلی از خانه بودند. آن ها اعتقاد داشتند که تا زمانی که تکلیف میراث مشخص نشده، خانه باید خالی شود چرا که این بخشی از پروسه قضایی است تا تکلیف میراث و وارثان مشخص شود. "


فوتبالی

منبع : فرارو

گربه آواره ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
چیز عجیبی نیست توایران بچه ها پدرمادرشون روازخونه بیرون میکنن:نمونه اش همین ریحانه پارسا میگفت مرگ خانواده اش براش مهم نیست:حالا ازبچه های ماردونا که عمشون روازخونه بیرون کردن میگین

جنوبی ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
دختران رونالدو ؟؟؟؟

گربه آواره ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
بچه های مارودونا