علوی: نباید فکر کنیم همه چیز تمام شده -  بازیکنان مان سر حال و شاداب هستند
سرویس ورزشی - سرپرست فولاد خوزستان گفت: خداراشکر توانستیم با نتیجه خوبی بازی را ببریم اما این نباید باعث شود فکر کنیم همه چیز تمام شده است.

محمد علوی پس از پیروزی فولادی ها مقابل العین امارات و صعود به مرحله گروهی این رقابت ها اظهار کرد: خداراشکر توانستیم با نتیجه خوبی بازی را ببریم اما این نباید باعث شود فکر کنیم همه چیز تمام شده است. ما تازه به مرحله بالاتری رفتیم و ان شاءالله بتوانیم در این مرحله هم کار بزرگی انجام دهیم. کارمان خیلی سخت است چون تیم های بزرگی در این گروه هستند و باتوجه به این که هر سه چهار روز باید یک بازی انجام دهیم  نمی شود تیمی را دست کم بگیریم.

او ادامه داد: بچه ها مقابل العین خیلی خوب کار کردند و توانستیم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم. دعای خیر مردم ایران و خوزستان پشت ما بود و همه مردم ایران پس از این پیروزی شاد شدند. ما نماینده فوتبال ایران هستیم و توانستیم سهمیه فوتبال ایران را به چهار سهمیه تبدیل کنیم. ان شاءالله با سعی و تلاش بچه ها بتوانیم در مرحله گروهی هم نتیجه خوبی کسب کنیم. بازیکنان مان سر حال و شاداب هستند و با این نتیجه می توانیم کارهای بزرگ تری هم انجام دهیم.

سرپرست فولاد خوزستان در رابطه با میزبانی عربستانی ها گفت: خداراشکر تا امروز همه چیز عالی بود و هیچ گونه مشکل و دغدغه ای نداریم و همه چیز در اختیارمان است. استقبال عربستانی ها تا امروز گرم و خوب بوده است و امیدواریم تا روز آخر این میزبانی خوب تداوم داشته باشد و مشکلی برای مان به وجود نیاید.

فولادی ها در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف السد قطر بروند.

منبع : خبرگزاری ایسنا