کری سنگین استقلالی ها برای پرسپولیس در آستانه دربی!

کری سنگین استقلالی ها برای پرسپولیس در آستانه دربی!

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - استقلالی‌ها معتقدند در هر زمانی دربی برگزار شود آن‌ها پیروز میدان خواهند بود.

در حالی که طبق برنامه اولیه ارائه شده توسط سازمان لیگ قرار بود استقلال و پرسپولیس چهارشنبه هفته آینده به مصاف همدیگر بروند، حالا در برنامه جدید این مسابقه ۴۸ ساعت دیرتر و در روز جمعه ۲۴ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

ناگفته پیداست دربی پایتخت از چه اهمیتی برخوردار است و قطعاً بازیکنان هر دو تیم هم مانند هواداران انگیزه سرشاری برای برتری در این دیدار دارند، چون به خوبی می دانند برتری یا ناکامی در جدال سنتی تهران می تواند در آینده ورزشی آن ها نقش بسزایی داشته باشد.

اتفاقاً استقلالی ها روز سه شنبه قبل از آغاز اولین جلسه تمرینی خود پس از بازگشت به ایران پیرامون تغییرات صورت گرفته در برنامه مسابقات لیگ با همدیگر صحبت می کردند و بعضی از آن ها با اشاره به تعویق ۴۸ ساعته جدال با پرسپولیس مدعی بودند با توجه به شرایط خوب استقلال حتی اگر زمان بازی با پرسپولیس ۱۰ مرتبه دیگر نیز دستخوش تغییر شود باز هم آن ها حریف سنتی خود را شکست خواهند داد و دست پر از میدان خارج می شوند.

استقلال آخرین مرتبه شهریور ماه سال گذشته توانست مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی به پیروزی برسد. آبی پوشان همچنین از شهریورماه سال ۹۸ تاکنون دربی پایتخت را واگذار نکرده اند.


خبرورزشی

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز