استکی: امیدوارم اردو با ازبکستان باعث پیشرفتمان شود -  ملی پوشان ما قهرمان تمرین هستند
سرویس ورزشی - سرمربی تیم ملی بوکس گفت: ازبکستان در تمام رده‌های سنی قهرمان دنیا است و تمرین با بازیکنان آنها باعث پیشرفت و ارتقای هر بوکسوری می‌شود.

علیرضا استکی در خصوص برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی ازبکستان اظهار داشت: اولین اردوی مشترک خود را در خارج از کشور داریم. تا به امروز چهار روز در تاشکند با تیم ملی بزرگسالان ازبکستان اردو داشتیم. این کشور در تمام رده های سنی قهرمان دنیا است. تمرین کردن با آنها باعث پیشرفت و ارتقای هر بوکسوری می شود.

 سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشورمان در مورد اینکه با برگزاری اردوی مشترک با تیم قدرتمند دنیا باید به شرایط آرمانی برسیم، عنوان کرد: بچه های ما شرایط تمرین تیم قهرمان جهان را می بینند و کسب تجربه می کنند. ملی پوشان ما قهرمان تمرین هستند ولی بوکسورهای ازبکستان هر چه در تمرین دارند در رینگ هم انجام می دهند که قهرمان مسابقه هم می شوند. امیدوارم این اردو، بچه ها را به شرایط آرمانی برساند و از لحاظ روحی ارتقا پیدا کنند. اعضای کادر فنی همه تلاش خود را دارند تا این اتفاق بیفتد.

وی درباره اینکه کشورهای قدرتمند در مسابقات تدارکاتی زیادی شرکت می کنند، یادآور شد: اکثر تیم های رده سنی مختلف ازبکستان در تورنمنت های زیادی شرکت می کنند. در طول یک سال به شش یا هفت تورنمنت می روند و یک مسابقه اصلی شرکت می کنند و نتیجه دلخواه و مدنظرشان را می گیرند.

استکی خاطرنشان کرد: تیم ملی کشورمان یک سال فقط تمرین می کند. امیدوارم این اردو باعث شود تا به نقاط ضعف خودمان پی ببریم و نقاط قوتمان را افزایش دهیم و در مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک فقط شرکت کننده نباشیم. 

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز