پیام آرنولد برای ایرانی ها!

پیام آرنولد برای ایرانی ها!

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - قهرمان پیشین مستر المپیا و ستاره هالیوود توانست سالن برگزاری مسابقات فیتنس قهرمانی ایران را تماشا کند.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، رافائل سانتونخا، رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام در فروردین ماه چند روزی را به دعوت فدراسیون ایران به تهران سفر کرد.

رئیس IFBB در جریان این سفر، اولین دوره مسابقات فیتنس قهرمانی کشور را هم به تماشا نشست، اما یک اتفاق جالب قبل از شروع این مسابقات در سالن برگزاری رقابت ها رخ داد. سانتونخا که قصد بازدید از امکانات سالن را جهت اعطای میزبانی های آسیایی و جهانی به ایران داشت، آنقدر تحت تاثیر سالن مدرن هتل اسپیناس قرار گرفت که با یک تماس تصویری "آرنولد شوارتزنگر" اسطوره پرورش اندام جهان را هم در جریان سفرش به ایران قرار داد.

رافائل در جریان این تماس تصویری خطاب به آرنولد گفت: من در ایران هستم و اینجا قرار است اولین دوره مسابقات فیتنس برگزار شود. سالن بسیار زیبایی برای این رقابت ها در نظر گرفته شده و ما قصد داریم میزبانی مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۳ را به این کشور اعطا کنیم.

"آرنولد شوارتزنگر" هم با تایید صحبت های رئیس IFBB گفت: من در ایران طرفداران زیادی دارم و می دانم مردم این کشور عاشق بدنسازی هستند. پیام من را به آن ها برسان و بگو که من هم عاشق آن ها هستم. من هم امیدوارم ایران میزبانی خوبی از مسابقات جهانی داشته باشد.

پیام آرنولد برای ایرانی ها!

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز
علیرضاخان ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
آرنولد اگه اومدی ایران غذات رو باخودت بیار وگرنه اینجا ازگشنگی میمیری/ازیارانه45هزارتومنی هم خبری نیست تازه اگه توخیابون هم بری اراذل واوباش توروخفت میکنن《》

جلیل عبدی ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
تازه اگر به جرم جاسوسی دستگیرش نکنند