اتفاقی نادر در فوتبال؛ زوج فوتبالیست در تیم ملی

اتفاقی نادر در فوتبال؛ زوج فوتبالیست در تیم ملی

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - علی قلی‌زاده و یاسمن فرمانی، زوج فوتبالی به طور همزمان به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان و مردان ایران دعوت خواهند شد.

مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران، یاسمن فرمانی بازیکن تیم شارلروا را به اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرده است. یاسمن فرمانی همسر علی قلی زاده است. از سویی علی قلی زاده باریکن تیم شارلروا هم برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال مردان ایران مد نظر اسکوچیچ است و نامه او برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای باشگاه بلژیکی ارسال شده و قرار است با مساعدت باشگاه شارلروا واکسن کرونا را در بلژیک دریافت کند. 

یاسمن فرمانی پیش از حضور در بلژیک و برتن کردن پیراهن تیم شارلروا شاگرد مریم ایراندوست در تیم فوتبال بانوان انزلی بود و ایراندوست بعد از حضور در راس کادر فنی تیم ملی، نام او را در لیست اردوی تیم ملی قرار داد. در خردادماه هم علی قلی زاده حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران را تجربه خواهد کرد و این به بهانه همراهی تیم ملی در بازی های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در بحرین خواهد بود. این جز معدود دفعاتی است که یک زوج فوتبالی به طور همزمان به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان و مردان ایران دعوت می شوند. 

منبع: خبرورزشی

منبع : فرارو