رفعتی: اکبریان در دربی با تماشاگر قضاوت کرده است -  او شخصیت متعادلی دارد
سرویس ورزشی - رئیس اسبق دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: اکبریان تجربه کافی برای قضاوت مسابقه پرسپولیس و استقلال را دارد.

داود رفعتی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی در مورد انتخاب محمدرضا اکبریان برای قضاوت دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: اکبریان داور باتجربه ای است و به نظرم می توانست زودتر از این ها دربی را قضاوت کند.  او شایستگی داشت که در دربی های قبل هم داور این مسابقه باشد.

وی افزود: زمانی که من در دپارتمان داوری بودم او را به عنوان داور پشت دروازه در مسابقه استقلال و پرسپولیس انتخاب کردم. همان مسابقه ای که فروردین 98 برگزار شد و کولینا به عنوان تماشاگر ویژه در ورزشگاه حضور داشت. در آن مسابقه پنالتی استقلال را اکبریان با همکاری اشکان خورشیدی اعلام کرد.

رئیس اسبق دپارتمان داوری فوتبال تصریح کرد: اکبریان شخصیتی آرام و متعادل دارد و تجربه کافی هم برای قضاوت این بازی مهم را دارد. او دربی با حضور تماشاگران را هم تجربه کرده است.

رفعتی در مورد اینکه با توجه به شرایط پرتنش فوتبال ما و اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس اکبریان چه مسابقه ای را پیش رو خواهد داشت عنوان کرد: قضاوت دربی به نظرم از قضاوت بازی سپاهان و پرسپولیس راحت تر خواهد بود.آن دیدار بسیار سنگین بود و خارج از تهران هم برگزار شد. داور چهارم این مسابقه هم حسن اکرمی است که از داوران بین المللی و خوب فوتبال ماست.

منبع : خبرگزاری فارس