امیدواری اسکوچیچ در آستانه دیدار مقابل عراق

امیدواری اسکوچیچ در آستانه دیدار مقابل عراق

۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: امیدوارم بازیکنانم کیفیتی که در این بازی‌ها نشان دادند را در دیدار با عراق هم به نمایش بگذارند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - دراگان اسکوچیچ پس از برتری 10 بر صفر ایران مقابل کامبوج در نشست خبری گفت: به بازیکنانم تبریک می گویم، بازی خیلی خوبی بود. مشخص بود که تیم ما کیفیت بالاتری دارد و می تواند این بازی را به سود خودش به پایان برساند.

وی افزود: از حرکاتی که بازیکنان تیمم انجام دادند، لذت بردم، اما در چنین مسابقاتی که تیم حریف نسبت به ما ضعیف تر است، کمی احساس همدردی با تیم حریف هم دارم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره ترکیب متفاوت ایران مقابل کامبوج نسبت به سایر دیدارها و نیمکت قدرتمند تیم ملی و ارزیابی اش از دیدار مقابل عراق و اینکه ارزیابی اش از این تورنمنت چگونه بوده، اظهار داشت: تصمیم گرفتیم ترکیب را تا حدی عوض کنیم تا بار این بازی ها روی دیگر بازیکنان هم پخش شود و تمام بازیکنان برای بازی نهایی آماده باشند. زمانی این تورنمنت را ارزیابی می کنیم و آن را پایان یافته می دانیم که بازی آخر را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

اسکوچیچ عنوان کرد: برای عراق احترام قائل هستیم و می دانم بازی خوبی با آنها خواهیم داشت. امیدوارم بازیکنانم کیفیتی که در این مسابقات نشان دادند را در دیدار با عراق هم به نمایش بگذارند.

منبع : فرارو