طاهری: حساسیت بازی های ایران و عراق 50 ساله است -  تیم ملی هر تیمی در آسیا را شکست می دهد
سرویس ورزشی - کارشناس فوتبال گفت:دیدارهای ایران و عراق از 50 سال قبل حساسیت داشته است با این حال عراق مقابل ما عددی نیست.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - بیژن طاهری در مورد پیروزی 10 بر صفر ایران مقابل کامبوج  در مسابقات مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: تیم ملی ایران با این آمادگی می تواند هر تیمی را در آسیا شکست بدهد. در بازی با کامبوج اسکوچیچ به خوبی از همه بازیکنانش استفاده کرد و با تعویض هایی که انجام داد به خوبی به همه ملی پوشان بازی داد. تیم ملی در این بازی های اخیر آمادگی فوق العاده خود را نشان داده  و  البته بازی با بحرین بسیار سخت بود.

وی تاکید کرد: تیم ملی ایران با این شرایط خوبی که دارد عراق را هم شکست خواهد داد.دیدارهای ایران و عراق همیشه حساسیت های خاص خود را داشته است از 50 سال قبل تقابل ما با تیم عراق حساسیت داشته است. حتی قبل از جنگ تحمیلی هم بازی ها ما با عراقی اهمیت و حساسیت ویژه ای داشت. با این حال فوتبال ایران بسیار برتر و بالاتر از عراق است و به هیچ عنوان فوتبال ما با عراق قابل مقایسه نیست. می توان به راحتی گفت که عراق مقابل تیم ملی ما عددی نیست.

مربی اسبق استقلال در مورد اینکه تیم عراق بازیکنانی مثل طارق همام وبشار رسن دارند که در لیگ برتر ما حضور داشته اند گفت: این بازیکنان نمی توانند برای ما دردسری درست کنند. طارق و بشار در فوتبال ایران و در کنار فوتبالیست های ما در لیگ برتر دیده شده اند وگرنه در تیم عراق فروغ و درخشش چندانی ندارند و قطعا می توانیم تیم عراق را روز سه شنبه شکست بدهیم و به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس