دو و میدانی کاران نابینا و کم بینا اعزامی به توکیو 25 خرداد مشخص می شوند
سرویس ورزشی - رکوردگیری دوومیدانی در بخش نابینایان‌ و کم بینایان، روز سه شنبه ۲۵ خرداد در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار می شود و لیست نفرات اعزامی به توکیو مشخص خواهد شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - آخرین مرحله مسابقات رکوردگیری دوومیدانی برای مشخص شدن نفرات اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو روز سه شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۰ صبح با حضور مهدی اولاد و نورمحمد اروخی در پرتاب وزنه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار خواهد شد تا آخرین دوومیدانی کار اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو در بخش نابینایان و کم بینایان مشخص شود.

این رکوردگیری با حضور مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان و نمایندگان کمیته ملی پارالمپیک برگزار می شود و هر ورزشکاری که بتواند رکورد اول تا سوم جهان یا رکورد اول آسیا را به ثبت برساند، مسافر توکیو خواهد شد. 

در بخش نابینایان و کم بینایان تاکنون علی پیروج در پرتاب نیزه با ثبت رکورد ۶۵/۴۲ متر، سامان پاکباز پرتاب وزنه با رکورد ۱۶/۲۵ متر، علی نجیمی دونده ۴۰۰متر با رکورد ۴۹/۵۸ ثانیه و علی خسروانی در پرش طول دوومیدانی کارانی هستند که در لیست نفرات اعزامی به توکیو قرار گرفته اند.

منبع : خبرگزاری ایسنا