بلیت فروشی نمادین پرسپولیس!

بلیت فروشی نمادین پرسپولیس!

۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه پرسپولیس با توجه به محروم بودن از درآمدهای معمول و به حق از برگزاری مسابقات مثل حق پخش، در نظر دارد اقدام به بلیت فروشی مجازی بازی‌های خود به صورت نمادین کند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - در پی همیاری خوب و همراهی شایان تقدیر در طرح کمک هواداری، این باشگاه بنا بر پیشنهادهای مطرح شده از سوی هواداران برای جذب کمک های مردمی، انجام بلیت فروشی نمادین در جریان برگزاری بازی های پرسپولیس را در دستور کار داد.

باشگاه پرسپولیس با توجه به محروم بودن از درآمدهای معمول، مرسوم و به حق از برگزاری مسابقات مثل حق پخش، در نظر دارد با همکاری شرکت راد پرداز و با استفاده از طرح های پیشنهادی هواداران و تا فراهم شدن شرایط حضور دوباره تماشاگران در ورزشگاه، اقدام به بلیت فروشی مجازی بازی های خود به صورت نمادین کند.

این طرح با امید به فراهم شدن شرایط حضور هر چه سریع تر و دوباره تماشاگران در ورزشگاه و در سه طبقه قیمتی انجام می شود و آغاز آن از روز چهارشنبه ۲۴ خرداد، خواهد بود که نحوه انجام آن متعاقبا در اطلاعیه های بعدی به اطلاع هواداران عزیز پرسپولیس می رسد.

باشگاه پرسپولیس ضمن این که بار دیگر تقدیر و سپاس خود از هواداران برای تلاش در جهت حل بخشی از مشکلات باشگاه را اعلام می دارد، در نظر دارد؛ به انتخاب قرعه، هدایایی را صرفا برای نشان دادن مراتب قدردانی خود، به نفراتی از میان شرکت کنندگان در طرح کمک هواداری و همچنین خرید بلیت نمادین بازی های پرسپولیس، اعطا کند.

همچنین کمیته روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در آینده نزدیک از طرح های دیگری که در اکثر موارد ایده اولیه آن، از سوی هواداران مطرح شده است، رونمایی خواهد کرد.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز