علی نژاد: سلیمانی از مدیران منضبط و دقیق ورزش کشور است

علی نژاد: سلیمانی از مدیران منضبط و دقیق ورزش کشور است

۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - معاون وزیر ورزش در مجمع عمومی فدراسیون اسکواش انضباط مالی و سلامت کاری مجموعه فدراسیون اسکواش و نگاه برنامه محور سلیمانی را کاری ارزشمند دانست و اظهار داشت: انتظار دیگری جز این از این مدیر کلان ورزش کشور نداریم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - روابط عمومی فدراسیون اسکواش، مجمع سالانه فدراسیون اسکواش ساعت 10 صبح سه شنبه 5 مرداد بصورت حضوری و وبیناری در تالار فارسی آکادمی ملی المپیک به ریاست مهدی علی نژاد برگزار شد.

در این مجمع رییس فدراسیون گزارشی مبسوط و تصویری از حال خوب این روزهای اسکواش که شامل تسویه بدهی های انباشت و بدهی های مالیاتی فدراسیون و برنامه های تقویمی فدراسیون در 1400 ارائه داد و پس از قرائت گزارش بازرس و حسابرس مستقل و خزانه دار،  معاون وزیر ورزش و جوانان ضمن عرض تبریک به رییس فدراسیون  و مجموعه همراهان اسکواش کشور اعلام کرد: بحمدالله تحلیل وضعیت فدراسیون اسکواش از سوی وزارت متبوع نشان دهنده انضباط کاری، سلامت کاری و دقت در امور و برنامه محوری در این فدراسیون است و از این بابت به آقای سلیمانی و تیم همراه ایشان باید تبریک گفت.

علی نژاد افزود: کارهای بسیار ارزشمندی در اسکواش صورت گرفته و می گیرد خصوصا در لیگ ها و رویدادهای حرفه ای که ادامه این روال به شیرینی های آینده در حوزه قهرمانی در اسکواش و پدل ختم خواهد شد.

افتخاری مشاور رییس کمیته ملی المپیک و عضو هیات اجرایی نیز اظهار داشت: در تمام سال هایی که از استان و مرکز، فعالیت های اسکواش را دنبال می کردم همیشه بطور ویژه برنامه محوری و ایجاد انگیزه در مجموعه کاری سلیمانی را به خوبی می شود همچنان مشاهده کرد.

در پایان مجمع علی نژاد با اهدای لوح سپاس به خزانه دار فدراسیون خانم آمنه رمضانی صادق بواسطه عملکرد مالی فدراسیون تقدیر کرد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز