تمجیدها از خرید احتمالی چلسی -  توخل با (کنده) مدعی قهرمانی است

تمجیدها از خرید احتمالی چلسی - توخل با (کنده) مدعی قهرمانی است

۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مارکا در خصوص انتقال احتمالی «کنده» به چلسی نوشت: این بازیکن می‌تواند تیم توخل را به مدعی اصلی قهرمانی در جزیره بدل کند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - ژولس کُنده در آستانه انتقال به باشگاه چلسی قرار دارد و به نظر می رسد در روزهای آتی قرارداد او نهایی شود.

به نقل از فابریزیو رومانو ، باشگاه چلسی می خواهد هر طور شده «کنده» را به لندن ببرد. به همین دلیل حتی پیشنهاد داده که به همراه پول، «کورت زوما» نیز به سویا فروخته شود.قرارداد چلسی با کنده 5 ساله و ارزش این بازیکن 80 میلیون یورو گزارش شده است. البته هنوز مشخص نیست که آبراموویچ برای راضی کردن باشگاه سویا چقدر پول پرداخت کرده است.

مارکا انتقال کنده 22 ساله به چلسی را یک انتقال خارق العاده خواند و نوشت این بازیکن می تواند استحکامی فوق العاده به خط دفاعی تیم توخل اضافه کند. بازیکنی که 2 سال درخشان را در سویا سپری کرد و توانست به مقام قهرمانی در لیگ اروپا نیز دست یابد، حالا به یکی از استعدادهای بزرگ دنیا لقب گرفته است. باید دید حضور او در لیگ برتر انگلیس چگونه دنبال خواهد شد. 

رسانه اسپورف نوشت که یکی از بهترین مدافعان جوان دنیا در حال انتقال به استمفورد بریج است.آنجلو مانگیاته، خبرنگار اسکای اسپورت نیز زوج «کنده - تیاگو سیلوا» را یکی از حرفه ای ترین زوج های دنیا دانست.

تمجیدها از خرید احتمالی چلسی -  توخل با (کنده) مدعی قهرمانی است

کنده به تیم ملی فرانسه نیز دعوت شد و توانست در بازی مقابل پرتغال 90 دقیقه در ترکیب حاضر شود

چلسی فصل گذشته با حضور توماس توخل به یک باره تغییر کرد و توانست در لیگ قهرمانان اروپا به مقام قهرمانی دست یابد. آنها اکنون رویای قهرمانی در لیگ را در سر دارند و می خواهند با تقویت ترکیب خود به مصاف گواردیولا و سایر تیم ها بروند.در این پنجره نقل و انتقالاتی چلسی خروجی های زیادی داشته که می توانید در اینجا بخوانید.

 

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز