صادقی: بازیکنان گل گهر به گلزنی و گلسازی فکر نمی کنند - کار سختی مقابل استقلال داریم
سرویس ورزشی - هافیک تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: اولویت همه ما موفقیت تیم است و کسی به گلزنی یا گلسازی فکر نمی‌کند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - سعید صادقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص پیروزی گل گهر مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بازی سخت و فشرده ای در یک هوای خیلی گرم داشتیم. خوشحالم که دو گل زدم و به تیمم کمک کردم. این گل ها را به برادرزاده های عزیزم تقدیم می کنم اما گلزنی من مهم نیست مهم موفقیت تیم است. به هر حال این بازی تمام شده و آن را فراموش کردیم. الان شرایط تیم از نظر روحی و روانی خوب است و برای بازی خانگی روز جمعه آماده می شویم.

وی در مورد پاس گل احمدرضا زنده روح کاپیتان این روزهای گل گهر و حضور او در صدر جدول بهترین گل سازان لیگ برتر عنوان کرد: همه می دانند که احمدرضا یکی از بهترین پاسورهای فوتبال ایران است و در پاس دادن شگرد خاصی دارد. سانترهای او وحشتناک است. البته سروش رفیعی هم یک پاسور موفق و خیلی خوب است و در این همه سال کنار بازیکنان خیلی خوبی بازی کرده ام اما احمدرضا پاس های فوق العاده خوبی می دهد و در مس کرمان هم همین طور بود.

وی افزود: در مجموع همه این ها منجر به موفقیت تیم می شود. در تیم ما ملاک نیست که چه کسی گل می زند یا چه کسی پاس گل می دهد. واقعاً بچه های تیم ما به چنین چیزهایی فکر نمی کنند. درست است که همه دوست دارند گلزنی کنند یا پاس گل بدهند اما اولویت همه ما موفقیت تیم است. همه یکدل و هم قسم هستیم که فصل را با موفقیت و به خوبی تمام کنیم.

هافبک گل گهر در مورد بازی پایانی مقابل نساجی و اینکه با سه امتیاز این مسابقه رده چهارمی جدول حفظ می شود، گفت: طبیعتا همین طور است و برای سه امتیاز به میدان می رویم. نساجی تیم بسیار خوبی است که سرمربی با دانش و کار بلدی دارد. ساکت الهامی مربی خود من هم بوده، از وقتی به نساجی رفته این تیم نتایج خوبی گرفت و از منطقه سقوط دور شد، در واقع می توانم بگویم نساجی نجات پیدا کرد اما به هر حال در این بازی قطعا برای سه امتیاز به میدان می رویم تا جایگاه مان را برای کسب سهمیه در جدول حفظ کنیم.

وی در مورد قرعه گل گهر در جام حذفی و تقابل با استقلال در مرحله نیمه نهایی عنوان کرد: همه می دانیم جام حذفی یک میانبر برای خلق شگفتی است. به هر حال این قرعه به ما خورده و بازی سختی داریم اما هدفمان این است که مقابل استقلال برنده باشیم هر چند همه بازی ها سخت هستند. در لیگ هم مقابل نفت مسجد سلیمان کار سختی داشتیم. استقلال در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته و روحیه بسیار بالایی دارد اما تمام تلاش مان را می کنیم که از این بازی دست پر بیرون بیاییم و به فینال برسیم. هدف مان قهرمانی در جام حذفی است و امیدواریم که این اتفاق برایمان بیفتد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز