توصیه های جالب گواردیولا در موردتعویض کردن مسی

توصیه های جالب گواردیولا در موردتعویض کردن مسی

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - پپ گواردیولا در خصوص تعویض شدن مسی در بازی اخیر پاریس مقابل لیون، به پوچتینو توصیه‌هایی را گوشزد کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - یکشنبه شب در فوتبال فرانسه، پاری سن ژرمن در «پارک دو پرنس» مقابل لیون در لحظات آخر به صورت دراماتیکی به برتری رسید و توانست جشنی باشکوه در پاریس برپا کند.

بازیکنانی مثل نیمار در پایان مسابقه به سمت طرفداران رفتند و با آنها خوشحالی کردند ولی خبری از مسی نبود زیرا این بازیکن به خاطر تعویض شدنش اصلا احساس رضایت نداشت. او در موقع تعویض حتی به پوچتینو دست نداد و با ناراحتی به سمت نیمکت رفت. حتی رسانه های اروپایی منتشر کردند که او پس از گلزنی خوشحالی خیلی سردی از خودش نشان داد.(اینجا بخوانید)

توصیه های جالب گواردیولا در موردتعویض کردن مسی

پپ گواردیولا که 4 سال درخشان و رویایی را با لئو مسی گذرانده، در این خصوص صحبت کرد و به پوچتینو گفت که نباید مسی را تعویض کند. 

سرمربی اسبق بارسلونا اظهار داشت: شما اتفاقا باید نکات کمی را به مسی بگویید. شما باید از او محافظت کنید و بازیکنانی را کنارش بگذارید که از او مراقبت کنند. شما باید خیلی دقیق به او گوش کنید که می خواهد چه نکته ای را بگوید. چنین بازیکنی هیچ وقت نباید تعویض شود.

گواردیولا گفت: فراموش نکنید، او نباید تعویض شود و از بازی بیرون بیاید.اتفاقا او باید تا انتها در زمین مسابقه بماند و در پایان بازی توسط تماشاگران تشویق شود. 

میرر انگلیس با انتشار این جملات از پپ گواردیولا نوشت که پوچتینو باید از درس های سرمربی منچسترسیتی درس بگیرد. باید فرمولی را کشف کند که هم بتواند باعث حفظ کردن او از مصدومیت بشود و هم بتواند بیشترین میزان بازی به او برسد. 

لیونل مسی البته با مصدومیت «کوفتکی استخوان زانوی پای چپ» دست و پنجه نرم می کند و در بازی امشب پاریس مقابل متز در ترکیب نخواهد بود. 

منبع : خبرگزاری فارس