برنامه رونالدو برای بازنشستگی چیست؟

برنامه رونالدو برای بازنشستگی چیست؟

۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - نشریه سان انگلیس مدعی شد که از برنامه آینده رونالدو در فوتبال باخبر است و او می‌خواهد به دنیای مربیگری روی آورد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - امروز سان انگلیس در نشریه خود خبری اختصاصی منتشر کرد و از آینده رونالدو صحبت کرد.

سان انگلیس که خبرهای غیرواقعی در انگلیس کم نمی زند مدعی شد که رونالدو می خواهد در منچستریونایتد به فوتبالش پایان دهد.

فوق ستاره پرتغالی که در تابستان کنونی پس از 11 سال دوباره به منچستریونایتد بازگشت تصمیم گرفته که در همین باشگاه از دنیای فوتبال خداحافظی کند. او قراردادی 2 ساله با امکان تمدید سال سوم با شیاطین سرخ بسته و می خواهد تا 40 سالگی در بالاترین سطح فوتبال بازی کند.

سان مدعی شد که رونالدو می خواهد پس از 40 سالگی در باشگاه منچستریونایتد مربی تیم جوانان شود و فرزندش، رونالدو جونیور را آموزش دهد.

برنامه رونالدو برای بازنشستگی چیست؟

رونالدو در 4 بازی برای منچستریونایتد 4 گل به ثمر رسانده تا شروعی فوق العاده داشته باشد

نشریه انگلیسی ادامه داد که منبعی در منچستریونایتد گزارش داده که رونالدو تصمیم دارد راهش در مربیگری را در این باشگاه آغاز کند. او می داند که بسیاری از مربیان از منچستریونایتد مسیرشان را آغاز کرده اند و او نیز به این تصمیم رسیده که در همینجا آغاز به کار کند.

این خبر در حالی منتشر شده که بسیاری عنوان کرده اند که رونالدو می خواهد فوتبالش را در اسپورتینگ لیسبون و کشورش پایان دهد. مادر رونالدو چند روز گذشته نیز مصاحبه ای کرد و گفت: می خواهم قبل از مرگم دوباره کریستیانو را با پیراهن اسپورتینگ ببینم.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز