واکنش مطبوعات به بازی مهم امروز بارسلونا  -  کومان این آخرین شانست است +تصاویر
سرویس ورزشی - مطبوعات اسپانیا از آخرین شانس کومان برای مربیگری در تیم بارسلونا و بازی مهم امروز مقابل لوانته نوشتند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - امروز از ساعت 17و 45 دقیقه یکی از حساس ترین بازی های بارسلونا برگزار می شود. جایی که باشگاه در دو راهی مهم ابقای کومان یا برکناری او مانده و همه چیز به نتیجه دیدار امروز گره خورده است. 

بارسلونا امروز میزبان لوانته است و هم کومان و هم لاپورتا از هواداران خواهش کرده اند که به ورزشگاه بیایند و تیمشان را تشویق کنند. بارسلونا حتی از بازگشت «فاتی» پس از 10 ماه نیز رونمایی خواهد کرد و تصمیم دارد هر کاری کند تا حمایت ها همچنان از تیم باقی بماند. 

به گفته رسانه های اسپانیایی اخراج کومان قطعی است ولی زمان آن هنوز مشخص نیست. اگر بارسلونا در بازی امروز نیز ناکام بماند، به احتمال فراوان همین امشب خبرِ برکناری کومان از سوی بارسلونا منتشر خواهد شد. به همین خاطر دیدار امروز بسیار اهمیت دارد و به نوعی آخرین شانس کومان محسوب می شود.

موندو دپورتیوو در چاپ امروز خود با تیتر «زنده باد بارسا، زنده باد فاتی» از بازی مهم بارسلونا نوشت و آمدن جانشین مسی را خوش آمد گفت. کومان اعلام کرده که در این بازی فاتی برای دقایقی وارد میدان خواهد شد.

واکنش مطبوعات به بازی مهم امروز بارسلونا  -  کومان این آخرین شانست است +تصاویر

 اسپورت کاتالونیا نیز در جلد امروز خود به شانس نهایی سرمربی بارسلونا اشاره کرد و تیتر «آخرین آزمون» را در صفحه اصلی کار کرد. اسپورت نوشت که آینده کومان به نتیجه این بازی گره خورده و باید دید چه نتیجه ای در این مسابقه رقم خواهد خورد. 

واکنش مطبوعات به بازی مهم امروز بارسلونا  -  کومان این آخرین شانست است +تصاویر

منبع : خبرگزاری فارس